reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Mloda1234 Nie ma szans żeby mi to przez gardło teraz przeszło hahah chyba ze kompot ze śliwek suszonych zrobię. Jabłko może jakoś wepchne w siebie
 
reklama
Do jabłka możesz dodać sobie łyżeczkę miodu i jest ekstra :D ja czasem sobie dla smaku robię ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
Magdziocha ja mam dokładnie jak Ty, brzuch po mam okropnie Wielki a wieczorem to już Masakra. Przed ciążą nosiłam rozmiar 34-36 i takie rzeczy widać od razu
Airfix ja też mam mega problem z zaparciami i wzdęciami, przed ciążą jakoś sobie radziła a teraz jest Masakra i nie wiem czy mogę się czymś wspomóc.
Marcinek pierwsze słyszę że ktoś odradza basen czy pływanie w ciąż raczej lekarze właśnie polecają... Ją mam zamiar dużo korzystać z wody
 
No nie wymyslilam sobie tego:) ginka kazala mi przestac chodzic na basen.. Mowila ze ta moda na ciezarne w wodzie jest glupia bo potem trafiaja do niej z zakazeniami i roznymi problemami... Zachwiana jest flora bakteryjna pochwy. Zobaczymy co powie na wizycie 29.06:) mozecie oczywiscie chodzic na basen to kazdrj z nas indywidualna sprawa.


ckai3e3kfhebulz8.png
 
Hej dziewczyny a co myslicie o jezdzie na stacjonarnym rowerku? :)
Bylam dzisiaj na badaniu krwi, ludzi masa... Bylam z corka i slyszalam jak jakies babki gadaly 'siostra czy corka jak Pani mysli? Nie no obraczki nie ma pewnie siostra'. Bylam za daleko wiec nie chcialam krzyczec do nich ze corka ale jestem taka teraz.. Nie w sosie :/
 
Airfix można brać espumisan.
Magdziocha ja póki co mieszcze się ale czuję taki dyskomfort w brzuchu.
Martuś no to ciekawie miałaś. Baby to jednak durne są. Ja na pewno bym się odezwała bo jestem przewrazliwiona na punkcie takich dewotek i wiem że trzeba z nimi krótko bo będą sobie pozwalać na coraz więcej. Niby dorosłe kobiety a durne takie że szok...

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tak jak u pediatry/lekarza rodzinneg zawsze dewoty siedziały i mi dziecko zaczepialy -A masz rodzeństwo?A czemu nie masz?A powiedz mamusi niech Ci kupi....na co moje dziecko- a może mojej mamie umierają dzidziusie w brzuchu?.... mina bezcenna tych bab.
 
reklama
To tak jak u pediatry/lekarza rodzinneg zawsze dewoty siedziały i mi dziecko zaczepialy -A masz rodzeństwo?A czemu nie masz?A powiedz mamusi niech Ci kupi....na co moje dziecko- a może mojej mamie umierają dzidziusie w brzuchu?.... mina bezcenna tych bab.
Nie kazaly Ci się modlić? I przepraszać za grzechy? Moja koleżankę tak kiedyś skwitowaly... Nie rozumiem tego. Przeciez tez miały tyle lat co my, mają córki, wnuczki. Jak można być tak niewychowanym i jeszcze się szczycic brakiem jakiegokolwiek taktu...

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry