reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Kruczyca- ja jezdzilam na aqua na maly ozonowany basen , w hotelu tez ozon a ginka absolutnie zabronila:( teierdzila ze sa badania potwierdzajace wady plodu od bakterii z wody


ckai3e3kfhebulz8.png
 
reklama
Kruczyca- ja jezdzilam na aqua na maly ozonowany basen , w hotelu tez ozon a ginka absolutnie zabronila:( teierdzila ze sa badania potwierdzajace wady plodu od bakterii z wody


ckai3e3kfhebulz8.png
He no woda z jezior itp to się zgodzę no ale w basenach chodzi głównie o te chory itp. Poza tym teraz można kupić takie tampony z probiotykiem. Ale wiadomo że co lekarz to opinia tak naprawdę

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
He no woda z jezior itp to się zgodzę no ale w basenach chodzi głównie o te chory itp. Poza tym teraz można kupić takie tampony z probiotykiem. Ale wiadomo że co lekarz to opinia tak naprawdę

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mysle, ze to zalezy od przekonan lekarzy. Ja zamierzam po konsultacji z polozna sport uprawiac, nie jakis wyczynowy, ale chce pozostac w ruchu. Plywac tez mam zamiar [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mysle, ze to zalezy od przekonan lekarzy. Ja zamierzam po konsultacji z polozna sport uprawiac, nie jakis wyczynowy, ale chce pozostac w ruchu. Plywac tez mam zamiar [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie basen na mój kregoslup obowiązkowy ale też poczekam do drugiego trymestru :) teraz na yt znalazlam ćwiczenia na 1 trymestr. Są mega lekkie i bardziej są takie uspokajające, rozciągające i dotleniajace. Naprawdę fajne

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a u mnie już połowa ósmego tygodnia , mam problem z ubraniami .... mam okropne wzdęcia przez co mój brzuch wygląda jak bym była w 5 miesiącu , przed zajściem w ciąże nosiłam wszystkie bluzeczki w rozmiarze XS a zdarzało mi się nawet wcisnąć w jakieś bluzki z działu dziecięcego , brzuch miałam niczym Chodakowska bez zadnych ćwiczeń i wyrzeczeń a teraz trach wystarczy że coś zjem i mi bęben wywala oooo proszę to ja ( i żeby nie było jem jak przed ciążą więc nie przeżeram się ) :szok::szok::szok:


https://lh3.googleusercontent.com/-...12/13493475_1090433187662540_1503484910_o.jpg


https://lh3.googleusercontent.com/-...512/13461274_1090433314329194_588747058_o.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-...512/13461274_1090433314329194_588747058_o.jpg



Ma któraś tak ???? Jeszcze trochę i nie będę miała ubrań skoro mnie tak wywala :-D:-D:-D:-D
Innych objawów ciążowych brak , cycki już nie są tkliwe , zadnych mdłości i wymiotów też na szczęście nie mam ;););)
 
Magdziocha Taaa dam... ja też brzuch płaski do czasu aż coś zjem, a potem efekt jak u Ciebie :) ja jestem dopiero w 6tyg. W domu chodzę normalnie ubrana,a na ulicę wkładam rzeczy żeby nie bylo widać,no i staram się jednak wieczorami gdzie najbardziej widać nie wychodzić nigdzie

Dziewczyny,a orientujecie się które leki na zaparcia można brać? Ja niestety jadę na zelazie i za przyjemnie nie jest.
 
reklama
A próbowałaś naturalnych sposobów? Ja jakiś czas temu przyjmowałam też żelazo, zaparcie okropne ale radziłam sobie domowymi sposobami. Codziennie na wieczór dwa pieczone jabłka ze skórką, dużo błonnika w diecie, brązowy ryż, suszone śliwki itd :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
Do góry