reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Elenna wiesz takie zalecenia maja czesto maluchy, ktore sie same na jedzienie nie budza, lub mala wage urodzeniowa maja. Twoja mala sie sama budzi? I dopomina? Bo to jest wazne, No i oczywiscie to co lekarz pediarta mowi. Jak przybiera ?
Jagodka obys noc maila spokojna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ależ się dzisiaj zrobiło skurczowo :) Dziewczyny, czy przyjmujecie DHA? Jeżeli tak, to czy zamierzacie brać również po porodzie (zakładając, że macie zamiar karmić piersią)? Bo czytałam gdzieś, że w trakcie karmienia też powinno się przyjmować.
Ja zażywam cały czas prenatal duo i tam jest 600 dha. Tylko one są drogie. 50 zeta na miesiąc. Ponoć dobrze wpływa Dha na rozwój mózgu dziecka i przy karmieniu piersią tak samo dobrze je łykać.
 
magdalena - a kupujesz w aptece stacjonarnej czy internetowej? w stacjonarnej za moje witami policzyli mi prawie 62 zeta (sic!!) - rzecz jasna oddałam, bo w internetowej dokładnie to samo było wtedy za niecałe 26, generalnie do 30 zł idzie w niej kupić, więc stacjonarne niezłą mają przebitkę

jagódka - bardzo Ci współczuję, nie wiem czy da się to jakoś inaczej załagodzić niż nospą i ciepłą kąpielą
 
magdalena - a kupujesz w aptece stacjonarnej czy internetowej? w stacjonarnej za moje witami policzyli mi prawie 62 zeta (sic!!) - rzecz jasna oddałam, bo w internetowej dokładnie to samo było wtedy za niecałe 26, generalnie do 30 zł idzie w niej kupić, więc stacjonarne niezłą mają przebitkę

jagódka - bardzo Ci współczuję, nie wiem czy da się to jakoś inaczej załagodzić niż nospą i ciepłą kąpielą
Kupuję w stacjonarnej, ale jak tak mówisz to muszę sprawdzić ceny w internecie. Może znajdę gdzieś taniej.
 
Dzis sobie chwile pogadalam z kolezanka z Niemiec, ktora mi opowiadala o swoim porodzie. Generlanie pojechala w ostatniej chwili i cala noc w domu, byla a ze ja mocno nie bolalo to czekala.
No ale co mnie bardzo zaskoczylo, mowila ze juz czula ze to porod wieczorem, bo skurcze ja meczyly i organizm sie oczyszczal i mi opowiada, ze sobie pizze z mezem zamowili i do tego wino popili. Nawet sie z tego wszytskiego nie zdazylam zapytac ile wypila.

Ale generalnie stwierdzila, ze jej sie lepiej zrobilo. Wrylo mnie troche, ona teraz jest drugi raz w ciazy, w mowi, ze najchetniej by tak samo zrobila.

Kasia_zosia mowila cos Twoja polozna o winie w trakcie porodu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też zero alkoholu w ciaży , piccolo w sylwestra :)
Trochę dziwnie ,że jak już wiedziała ze poród to się napiła :oo: Tymbardziej głupio jak by się tam w szpitalu zorientowali :/ takie to nieodpowiedzialne
 
reklama
Ja też nie piję w ciąży zresztą nie mam nawet ochoty na to od początku. U mnie skurcze nadal. Co prawda mniej regularne ale chyba coś się zapowiada
 
Do góry