reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja biorę letrox i zabieram swoj, aczkolwiek jak byłam w szpitalu to pytali sie czy mam. Od drugiej doby po porodzie mam zmniejszyć dawkę o polowe i miesiąc po porodzie na kontrole. Tyle, że ja przed ciążą miałam tsh w normie. Normy w ciąży są niższe dlatego ten letrox.

Gamka DHA biorę i tez słyszałam, ze powinno sie brać w trakcie karmienia, więc to rozważę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale atmosfera dziś u nas... może faktycznie coś wisi w powietrzu..? ;)
Pytałam lekarza o wit.z DHA w trakcie karmienia. Powiedział, żeby jak najbardziej je łykac.
U mnie cisza cały czas. Jedynie brzuch niziutko no i widzę zmiany na twarzy-jestem taka inna. Nie napuchnieta ale jak nie ja + pełne usta i taka buzia promienna :D Koleżanki na studiach i sadiadki życzliwe wroza, że to lada dzień.
Nie mam nic przeciwko ; )
.jagodka - ależ masz stalowe nerwy ! :)
 
Co do dha to ja biorę Femibion 2 i on ma w składzie, on jest na 2,3 trym i czas karmienia. Euthyrox do szpitala biorę swój (jak leżałam z powodu laparo to też miałam swój), biorę tą samą dawkę co przed ciążą, nie odstawiam po porodzie.
 
Nam dokładnie tak samo kazali robić. Od czwartku w nocy co 4 godziny mamy robić pobudke, a w dzień co 3 - 3,5.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze mi w zaleceniach nic nie napisali odnośnie tego karmienia. Teraz się karmimy co 2-2.5 h w nocy co 3. No dziś mi się oko prxymknęło i miała 4 h przerwy. Nie uem 8d kiedy jej ten okres wydłużać, choć widzę ze nie raz te 3 h by wytrzymała, aż mi jej szkoda budzić. Odnośnie karmienia nocą to podobno ważne żeby Młode w nocy jadło bo pokarm treściwszy i jak jest jakiś skok to dzieci właśnie w nocy się dopominaja częściej jeść.

monsku ja sama zrobiłam, ale można też kupić gotowe karty albo książeczki kontrastowe :)
Martii22 super, że już jesteście w domku!
Jenny_1502 ja euthyrox wezmę swój.

Ależ się dzisiaj zrobiło skurczowo :) Dziewczyny, czy przyjmujecie DHA? Jeżeli tak, to czy zamierzacie brać również po porodzie (zakładając, że macie zamiar karmić piersią)? Bo czytałam gdzieś, że w trakcie karmienia też powinno się przyjmować.
Brałam i biorę.

Wg tego co wrzuciła Marzena, mój poród mnie wyrolował. Najpierw miałam ucisk w dole brzucha, potem rozbolał mnie brzuch jak na biegunkę, przeczysciło mnie i opuściło na godzinę. Potem jak złapało to były już skurcze co 5-7 min .:p
 
reklama
Dobijcie mnie.. 4,5h jazdy skurczowej.. Nie wiem już czy mam leżeć, czy siedzieć, czy chodzić.. Dobrze, że Wiktor co jakiś czas kopnie to wiem, że u niego ok.
 
Do góry