reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Btw właśnie leżę w wannie na no-spie i mierze skurcze, bo coś za mocno mnie szarpie. Wolałabym, żeby to jednak był fałszywy alarm

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jenny ja też biorę euthyrox i mam brać do dnia porodu i tyle więc myślę że Ci nie będzie potrzebne chyba że masz brać zawsze

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
Ja również biorę euthyrox do dnia porodu, a potem po ok. 2-3 miesiącach mam zgłosić się na kontrolę z wynikami labo.
Jenny jeżeli masz brać dłużej to lepiej weź swoje - zawsze będziesz spokojniejsza
Agatucca - gratulacje z okazji spakowania torby :)
 
No to pięknie się rozkręca :) ja miałam silny skurcz ale minęło już ponad pół godz więc był fałszywy

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez dobrze jezdze na lyzwach ale sobie daruje, nawet nie boje sie ze sie przewroce, ale teraz widze na chodniku czy pod prysznicem,, ze noga ujedzie i mam wrazenie, ze mnie rozrywa w kroku. I wlasnei to-ze ktos we mnie niechcacy wjedzie.. tak samo z nartami dalam sobie na luz

Ja wiem jedno, ze jak sie zacznie konkretny skurcz to tego nie da sie pomylic z niczym innym, ale jak .jagodka pisze kazdy ma inna odczuwalnosc bolu. Konkretny skurcz tez trwa z pol min przynajmiej (tak bylo u mnie) i doslownie zginalo mnie w pol
 
Ojeeej ja bym z tymi lyzwami uważała bo to jak Agatucca pisze, nigdy nie wiadomo, czy ktoś w Ciebie nie wjedzie...
A poza tym ja z tym bębenkiem ledwo chodzę, a co dopiero jazda na łyżwach [emoji23] chyba by mnie musiał ktoś popchnąć, żebym ruszyła haha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ciąży żadnych sportów typu jazda na łyżwach, na nartach. Z takim wielkim brzuchem to nie ma szans na utrzymanie równowagi.
Iza spokojnie mierz sobie skurcze, na samym poczatku jak są jeszcze rzadko to mogę nie być bardzo bolesne. Ale będę z czasem. Jeśli nie to jeszcze nie porod :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tylko jeden sezon bez sportow zimowych, ja to sie smieje, ze jak bedzie snieg np do konca marca czy kwietnia to sie moze zalapie na troche na bieganie na nartach.. hmm, bieganie :D moja kondycja jest pewnie bliska zeru :D
 
Monsku - to tak jak moja haha :D aktualnie przejście się kawałek sprawia mi zadyszke a po takim półroczny zastoju ( bo wcześniej coś tam jeszcze się ruszalam) to raczej kondycji nie mam żadnej [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poszłam do wanny. Skurcze co 3-4minuty:o trwające 18-25 sekund. Ogolilam nogi, umyłam się i chyba zelzalo. Cholera jakbym ja w takim tempie zorientowała się, że rodze to bym ledwo do szpitala zajechała. Chyba muszę się bardziej skupiać na tym co czuję, a nie łazić i zastanawiac się, że coś za mocno boli

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry