reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Część. My z niunia też już od środy w domu. Jest cudowna ale wiekszosc dnia wisi mi na cycku. Za to w noc śpi praktycznie bez przerwy- dziś do 8 rano od 21. U mnie też bardzo sprawdziły się nakładki na brodawki. Polecam. Ja też tęsknię za brzuszkiem i ruchami małej.
11 godzin bez jedzenia:errr:??? To dziwne że córeczka tyle wytrzymuje:eek:. Mi każą budzić dokładnie co 3 godziny. Najpierw przebieram, potem dostawiam do cyca i resztę dojada z butelki mój pokarm. Zazwyczaj od razu zasypia, chyba że męczy go czkawka.
 
Skurcze porodowe są bolesne? Bo co kilkanaście minut mam takie niezbyt bolesne ale regularne i nie wiem czy zaczynać się już szykować:/
 
Każdy ma inny próg bólu, ale generalnie powinny być coraz dłuższe, przerwy między nimi krótsze, no i powinny stawać się coraz bardziej bolesne(silniejsze). Weź no- spe, idź do wanny na pół godziny i polewaj brzuch wodą. Jak nie przejdzie to się zbieraj

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba się nasilają i zaczynam panikować. Co najlepiej teraz robić ? Ale ja właśnie mam niski próg bolu więc to dziwne że by mnie nie bolały.
 
0933ea42603d43bdbc5bef1a247ff006.jpg


Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
11 godzin bez jedzenia:errr:??? To dziwne że córeczka tyle wytrzymuje:eek:. Mi każą budzić dokładnie co 3 godziny. Najpierw przebieram, potem dostawiam do cyca i resztę dojada z butelki mój pokarm. Zazwyczaj od razu zasypia, chyba że męczy go czkawka.
Nam dokładnie tak samo kazali robić. Od czwartku w nocy co 4 godziny mamy robić pobudke, a w dzień co 3 - 3,5.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje, ze Ci sie udalo torbe spakowana. ja jeszcze nie spakowalam ... sama nie wiem na co czekam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Barnek, ja tez nie wiem na co czekałam. Ale teraz z tą spakowaną walizą, jakoś lepiej się czuje

Misia, a gdzie jest największe lodowisko w Polsce? Ja jeżdzę też bardzo dobrze na łyżwach, ale nie odważyłabym się teraz jeździć. Bałabym się , ze ktoś we mnie wjedzie, ktoś mnie podetnie ,bo z kulturą jazdy u nas na lodowiskach to kiepsko jest.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry