reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Nie chce zapeszac, ale jak narazie idealnie. Z tym że tak do 4 sobie śpię a później moje cycku są tak pełne ze nie daje rady więc albo ja rozbudzam albo biegnę odciagac
 
reklama
Jemy obiad i idziemy na łyżwy, ja oczywiście popatrzeć
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My pojedziemy we wtorek na najwieksze lodowisko w Polsce ;-) mój mówi że spoko tylko oczywiście ja nie jeżdżę? Ale oczywiście że ja jeżdżę ;-) chyba że zaczne rodzić do tego czasu ;-) a tak to co ja mam tam stać??? ;-)
 
Dziękujemy za kciuki☺ dla was też dużo zdrówka i żeby synek rósł i przybierał na wadze☺. My wyjdziemy do domu jutro lub pojutrze. Dziś pierwsza wspólna noc za nami. Staram się przed każdym karmieniem przestawiać i już nawet samego cyca bez kapturka zassał ale się dławił bo za szybko leciało. Jestem dobrej myśli☺
Niestety dzieci karmione butelką robią taki dziubek i chwytają płytko brodawki. Moja też się zepsuła jak leżała pod lampami i ja karmiłam butelką, żeby było szybciej.
Z tym szybkim przepływem pokarmu to warto pogadać z położną- możne jakaś inna pozycja przystawiania pomoże.
Pytanie za 100 punktów :d do szpitala mam wziąć własne leki czy swoje podawają? Chodzi mi np o euthyrox :)) zielona jestem:)
Tych zleconych przed szpitalem nie podają trzeba mieć swoje. Ja ethyrox też biorę i tyko im zgłaszam ze przyjmuje.
Część. My z niunia też już od środy w domu. Jest cudowna ale wiekszosc dnia wisi mi na cycku. Za to w noc śpi praktycznie bez przerwy- dziś do 8 rano od 21. U mnie też bardzo sprawdziły się nakładki na brodawki. Polecam. Ja też tęsknię za brzuszkiem i ruchami małej.
A mi się wydawało ze dla takiego malucha to max 5 h ciągłego spania o_O
Jenny ja też biorę euthyrox i mam brać do dnia porodu i tyle więc myślę że Ci nie będzie potrzebne chyba że masz brać zawsze

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
Hmmm dziwne założenie endokrynologa, że tylko do dnia porodu, bo niby skąd wiadomo ze ta niedoczynność tylko ciążą wywołana. U mnie wyszła niedoczynność po pierwszej ciąży i niestety zmieniają mi się tylko dawki leków. A kontrolne badanie mam robić 5 tyg po porodzie.
 
Jak moja Zosia robiła taki dziubek przy jedzeniu to położna poradziła żeby jej odciągać lekko dolna wargę, żeby łapała więcej piersi, u nas zadziałało :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już w domu, od razu od rodziców poszliśmy do teściów. Drożdżówy wyszły dobre, wszystkim smakowały. Skurcze mam okropne, ale tylko bolą, a są nieregularne, bratowa męża jak na mnie spojrzała to tylko zapytała na kiedy ja mam termin. Brzuch mi opadł, przeczyściło mnie solidnie, wyszłam z łazienki, a tu brzuch na kolanach:confused: Z dnia na dzień mam wrażenie, że nie wytrzymam do zdjęcia pessaru..

Misia, eee Ty serio chcesz na łyżwach jeździć?:baffled: Ja bym się bała, że się wyrąbie, łożysko się odklei i będzie katastrofa...
 
reklama
Mam takie lodowisko pod domem że prędzej tu się wyrabie jak na łyżwach ;-) nie chce nikt niczym posypać bo jak piaskiem to trzeba będzie sprzątać a sola nie można bo psy....
Co prawda ostatnio jeździłam w grudniu na łyżwach ale dam radę ;-) część życia trenowalam łyżwiarstwo szybkie.
A jak już mamy tam jechać to ja nie chce tylko stać i patrzeć:-(
 
Do góry