reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

No ja dzis mam 37+0 wiec tez mam oficjalnie donoszona ciaze:)
Bardzo sie ciesze z tego powodu.

Przeziebienie mi w miare przeszlo ... i tak sie dzis zastanawialam czy sie wspomagac czyms ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio czytałam,że 37 tydzień musi się skończyć by uznać ciążę za donoszona ...Także 38+0 jest ok.

Ja dziś szaleje najpierw porządki w pokoju córki(tam można znaleźć wszystko), a ta Pierdola tylko się trzęsie żebym nic nie wyrzuciła hahaha
I nas dziś słońce... I wiecie co? Umylam okna, zdjęłam i założyłam firanki.. Później tak mnie krocze bolało, że aż się bać zaczęłam, ale już ok.

Czy któraś z,Was ma lub miała swoją opłacona położną przy porodzie?
 
reklama
A ja już mam tak doś ciąży że najchętniej bym zasnęła i obudzila się za 18 dni jak już będzie po... Męczą mnie strasznie te skurcze swędzą nogi i co gorsza brzuch, bolą plecy i ta nerka. Nie mam pojecia jak ja to wszystko wytrzymam a jeszcze co chwilę smsy od znajomych czy już (a całą ciążę nawet nie zapytali jak się czuję!)
 
Ostatnio czytałam,że 37 tydzień musi się skończyć by uznać ciążę za donoszona ...Także 38+0 jest ok.

Ja dziś szaleje najpierw porządki w pokoju córki(tam można znaleźć wszystko), a ta Pierdola tylko się trzęsie żebym nic nie wyrzuciła hahaha
I nas dziś słońce... I wiecie co? Umylam okna, zdjęłam i założyłam firanki.. Później tak mnie krocze bolało, że aż się bać zaczęłam, ale już ok.

Czy któraś z,Was ma lub miała swoją opłacona położną przy porodzie?

U nas mowia ze 37+0, nawet dzis na moim apie gratulacje dostalam, ze ciaze donoszona. Dla dziecka na pewno lepiej, ale ja juz man tak dosc tego oszczedzania sie.

Sama juz nie wiem....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojj widzę, że wszystkie mamy już dosyć. Niestety jeszcze trochę cierpliwości, u nas mała dopiero zaczyna powoli dokazywać, takto grzeczniutka. Raczej dzisiaj też na nic nie liczę :(
 
Asia, ale 37+0 to właśnie jest skończony 37 tydzień.
Rozmaryn kurcze mnie też tak swędzą nogi potwornie. Zwariować można.. Wieczorami, chyba jak mim puchną nogi to swędzi mnie tak skóra.. Jak smaruję to jakbym się czymś oparzyła.
 
Niby donoszona, u nas 37+2 ale.gin mówiła, żeby mała jeszcze z tydzień posiedziała :) ja tam liczę, że jednak szybciej do nas zawita :d
 
Jenny dla mnie to ulga, bo Wiktorek jest mały, ja z tą niewydolnością szyjki, dla nie 37 tydzień to luksus:)

Ja tez w kategoriach luksusu traktuje donoszenie do 37, a nawet sukcesu ;)

Nawet nie wiem, jak duza jest moja mala, mysle ze nie bedzie duza. Na pewno by sie przydalo jeszcze troche jej posiedziec, ale to ja musze sie oszczedZac a i tak nie wiem czy to cos da...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry