reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja to wogole chcialabym, zebys ie zaczelo jak z pierworodnym: skurcze, ktore powoli sie rozkrecaja. Wtedy zdaze sie nastawic, ze to "juz", spakowac wszystko, odwiezc synka do dziadkow, dojechac do szpitala te 40km.. jak mi nagle wody odejda to bedzie motanina.. takie mam zyczenie :)
Drugie zyczenie to chyba to, zeby szpital nie czekal 26 godz z sakramenckimi skurczami co dalej .. :/

Ciekawe czy uda sie tym razem sn..
 
reklama
Ja to wogole chcialabym, zebys ie zaczelo jak z pierworodnym: skurcze, ktore powoli sie rozkrecaja. Wtedy zdaze sie nastawic, ze to "juz", spakowac wszystko, odwiezc synka do dziadkow, dojechac do szpitala te 40km.. jak mi nagle wody odejda to bedzie motanina.. takie mam zyczenie :)
Drugie zyczenie to chyba to, zeby szpital nie czekal 26 godz z sakramenckimi skurczami co dalej .. :/

Ciekawe czy uda sie tym razem sn..

No 26 h to trochę długo, moja siostra tez się podobnie męczyła i koncu miała cc, a potem już drugi porod tez cc. Tez miała duże dzieci prawie 4kg. Ja to ogólnie bym chciała żeby się samo zaczęło (bez wywoływania), miałabym w końcu jakieś porównanie. Ale na razie porody mi nie w glowie bo dalej mam chore dziecko i męża w domu, poczekam spokojnie. Od dziś dokładnie 14 dni mi zostało do terminu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na skurcze też już nic nie biorę. Czekam kiedy sie rozkręcą ale coś nie chcą;) cały czas nieregularne..
Dzisiaj wysprzątałam mieszkanko, aż lśni :D jestem z siebie dumna bo nie pamiętam kiedy ostatnio sama tak wysprzątałam :D mój mały chyba nie lubi odkurzacza...za każdym razem jak odkurzam to sie przeokropnie kręci i kopie ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez po wizycie, ktg w porządku. 31 stycznia mam wizytę i lekarz zdecyduje co dalej. Ciśnienie ok, więc może poczekają do terminu
Tez nic nie biorę na skurcze, wcześniej zdarzyło mi się wziąć nospe, ale to dawno temu było.
Nie lubię tego oczekiwania, juz bym chciała mieć poród za sobą, strasznie niecierpliwa jestem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja oficjalnie donosilam, więc pewnie teraz już też się nie będę ratować no-spa.:)
Jestem u fryzjera z Klaudia. Uff rozczeswla jej włosy tangle teezerem, pyta ciągle czy wygodnie, czy nie ciągnie, czyli chyba tym razem dobry wybór

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry