reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Turluturlu - mi w miesiąc przybrał ok 300 gram i gin nie mówił mi nic na temat, że to coś złego. W szpitalu też. Łożysko wydolne, przepływy ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Turluturlu to tylko przewidywana waga może być różnie, nie ma co sie denerwować na zapas;) ważne że waga przybywa, chociaż troszkę :) tak w ramach ciekawostek: mojej koleżance na usg dzień przed porodem powiedzieli że małe dziecko, waga 3200, urodziła i sie okazało że odrobinę ponad 4kg waży :p
 
Nie tylko Ty, bo ja też ;) wprawdzie u mnie to jest raczej na zasadzie, że chcę dotrwać do 10 lutego, bo wtedy do kina idę :D a potem niech się dzieje co chce :D
Właśnie co Ci lekarz mówi na temat przyrostu? Z tego co pamiętam czasem jest tak, że łożysko jest niewydolne i wtedy są małe przyrosty wagi i faktycznie wtedy szybciej rozwiązują ciążę

I ja również i tez do 10 conajmniej bo wtedy mam termin :D
U mnie budyń był ze 3 razy w zeszłym tygodniu :D cały dla mnie bo nikt w domu nie je :D a wcześniej 3 razy był kisiel :D
Trochę mnie zgaga męczyła przez ostatnie dni i okazało się ze pomaga mi błyskawicznie... cola :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny które mają problem ze swędzącymi nogami. Ja tak narzekałam i znalazłam sposób. Krem od oparzeń słonecznych. Wszystko jedno jaki byleby było napisane że bezpieczny w ciąży. Jak zaczynało swędzieć to smarowałam, przestawało za każdym razem. Traz na szczęście problem minął. Też chciałabym juz urodzić, tymbardziej że położna mnie nastraszyla. Młody ułożony główka w dół ale podobno ma tak dużo miejsca ze może sie odwrocić. To samo było z Majka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia3003 ja planuję rodzić przy mojej gin prowadzącej i myślę dać jej 200zl extra.. Podobno całkiem inna jest, bardzo opiekuje się pacjentka i wszystko naj; raczej krytykuje takie zachowanie ale to mój pierwszy poród i wolę mieć zapewnioną opiekę.



Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Też chciałabym juz urodzić, tymbardziej że położna mnie nastraszyla. Młody ułożony główka w dół ale podobno ma tak dużo miejsca ze może sie odwrocić. To samo było z Majka.
moja do tej pory nie odwrócona :) w poprzek sobie siedzi, ale z tego co pamiętam mówili mi, że jak głową w dół się odwróci to ciężej jest z tego położenia wyjść :)
 
U mnie 2000g na 35 tygodni, rośnie, ale wolno (ostatnio 150g przez 16dni), przepływy w łożysku ok.
Zastanawiam sie ile jeszcze może urosnąć, bo u mnie planowane cc miało być w połowie lutego, ale teraz to nie wiem co zrobią. Na razie mam chodzić na usg co tydzień.
 
reklama
Ja dzisiaj tez 37+0 i rownież sie niecierpliwie bo tydzień temu na usg wyszło, ze synek ma Ok 3300-3400 wiec bardzo chętnie bym juz urodziła bo aż sie boje jak duży będzie jesli doczekam do terminu [emoji30][emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry