reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Miciurka wielkie gratulacje !!!! Duzo zdrowka dla was !!!!
2 h?? Wwooow super :) ale wam zazdroszcze
IMG_0335.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0335.JPG
    IMG_0335.JPG
    47,4 KB · Wyświetleń: 436
reklama
Ellie- dziękuję :) , no szybko strasznie ale dobrze dlugo nie musialam sie męczyć a pierwszy tez był szybki to tu tez myslalam ze moze byc dosc szybko - a podczas porodu mówiłam W. Że chyba nie zdecyduje się na 3 dziecko bo tak boli [emoji23] i w ogóle ze juz koniec itp... i co tylko się mały urodził wzięłam na ręce zapomniałam o bólu nie ma to jak ludzki organizm.haha [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, mamy synusia urodził się dziś SN o 11.50 - jeny jaki maluch ! Cała akcja trwała niecałe 2 h, pęcherz płodowy przebili o 10 a maluszek wyskoczył przed 12 z wagą 3360 nie wiemy ile mierzy, jutro pediatra przyjdzie zmierzy i wychodzimy do domku, ja z tego wszystkiego to w szoku byłam i tata spisał się na medal, przeciął pepowine wspierał cały czas - teraz trzeba szybko imię myśleć. No i cala zgaga wieczorna ma teraz sens bo wyszedł z burza czarnych włosów i ogólnie owlosiony [emoji16] hihi ,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Woww gratuluję tak szybkiego porodu!!! Tata pewnie dumny z przecięcia pępowiny. Mój to by chyba zemdlał przy takiej akcjii:-D
 
Ja brzucha nie mierzylam w trakcie ciazy, a przybralam juz 8kg. Czas podnieść granicę bo mialam max 8 przytyc ale chyba podniose poprzeczke do 12
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja "zalozylam" max 10 kg, więc na razie z moim 6.5 kg jest ok [emoji3][emoji3][emoji3]


dziewczyny, bardzo rzadko mi się to zdarza, ale muszę Was poprosić o opinie co mam zrobić ;)
mam zapadniętą klatkę piersiową po stronie lewej (delikatny ucisk na serce) i teraz kiedy narządy są uciśnięte maksymalnie mam problem ze złapaniem oddechu (takiego mocnego), bo czuję mega ucisk na serce, w poprzednich ciążach też to miałam, ale jakoś taki mniejszy o_O i teraz zastanawiam się, czy mam o tym powiedzieć mojemu ginowi, bo boję się, że będzie chciał, jak najszybciej zakończyć tą ciążę to po pierwsze, no i może być problem ze znieczuleniem :( z drugiej strony, jak byłam u kardiologa w ciąży ze starszakiem (pod koniec ciąży z tym samym problemem) to stwierdził, że nie jest to zagrażające ani dla mnie ani dla malucha o_O powinnam powiedzieć czy nie?? poradźcie mi coś :oops:

Jasne, że powiedzieć. Będziesz spokojniejsza i nikt t Ci nie zarzuci, że nie powiedzialas

Właśnie mój starszy gadał z brzuchem żeby Miki już dziś wyszedł bo on chce poskakac po mamie a teraz nie może bo przypadkiem kopnie dzidziusia. Kazał sobie podać mleko...to jak wstawalam to powiedział żebym przykryla brzuch kocykiem jak ide do kuchni żeby Mikiemu nie było zimno ;-)
Ciekawe jak to będzie jak się już urodzi
Moi chłopcy od kilku dni proszą siostrę żeby wyszła (sama z nią wczoraj ucielam babska pogawedke [emoji3][emoji3][emoji3]) ale na razie bez efektu...
Miciurka gratuluję Synusia [emoji169][emoji169][emoji169] szybko poszło

U nas dzień jak codzień, noc taka sobie, ranek że skurczami



5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Miciurka- gratulacje!! Ale zazdroszczę :D mam nadzieję, że moje zgagi też nie poszły na marne i synek owłosiony haha :D

Ja się przebudzilam koło 6 i już wiem, że koniec spania... Na 10 mam podejść do gina, żeby sprawdził mi ta szyjke, czy coś ruszyła ale szczerze wątpię, żeby to postępowało... :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry