reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Właśnie mój starszy gadał z brzuchem żeby Miki już dziś wyszedł bo on chce poskakac po mamie a teraz nie może bo przypadkiem kopnie dzidziusia. Kazał sobie podać mleko...to jak wstawalam to powiedział żebym przykryla brzuch kocykiem jak ide do kuchni żeby Mikiemu nie było zimno ;-)
Ciekawe jak to będzie jak się już urodzi
 
reklama
Witajcie,
Jestem już po wizycie i generalnie jest OK, mój lekarz zbadał szyjkę i nie zapowiada się, aby poród był w najbliższym czasie ...
Turluturlu - u mnie całkowicie odwrotnie niż u Ciebie, lekarz mnie nastraszył, że mały jest bardzo duży jak na ten etap ciąży (37+4dni), wg niego waży ok. 3560 i jak tak dalej będzie rósł to kwalifikuje się do cc. Powiedział, że mam jechać na Izbę Przyjęć w celu konsultacji, a tam kolejka ok. 5h... jutro jadę ponownie na ktg, zobaczymy czy wyliczenia się potwierdzą i sprawdzimy czy kwalifikuje się do cc
 
IMG_0630.jpg
IMG_0628.jpg
IMG_0627.jpg
Jagodka mialam poczekac na meza bo podobno nie mozna wieszac zaslon w ciazy ale w sumie... najwyzej urodze :)
Jeszcze nie mam komody ale takie fajne pudeleczko kupilam na pieluszki itp :)
No i lepsze granatowe czy w paski ???
 

Załączniki

  • IMG_0627.jpg
    IMG_0627.jpg
    124,1 KB · Wyświetleń: 367
  • IMG_0628.jpg
    IMG_0628.jpg
    83,5 KB · Wyświetleń: 370
  • IMG_0630.jpg
    IMG_0630.jpg
    113,9 KB · Wyświetleń: 368
reklama
Do góry