reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja znow problemy ze spaniem mam, 23 a mi sie absolutnie spac nie chce. Film juz jakis obejrzalam i w dalszym ciagu spica nie Jestem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez nie śpię choć problemów ze spaniem nie mam. Dzieci zasnęły już po 6 i ja miałam z nimi spać ale przypomniałam sobie ze mąż zakupów nie rozpakował, nie powkładał nic do lodówki i wstałam; a potem to już jakoś mi się nie chciało do łóżka wracać :) ale zaraz chyba jednak się skuszę na łóżeczko bo moje szkodniki pewnie wstaną wczesnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
paski wygrywają;d;d

mnie też czeka raczej bezsenna nocka, a przynajmniej większość:) mam lekturę, to się nudzić nie będę
myślałam, że skonam wieczorem, to krocze mnie wykończy! uczucie takie jakby mała mi się wwiercała w kanał
w ogóle to jakieś bąble mi się przelewają w brzuchu;p głupi dźwięk:)
 
w ogóle właśnie zauważyła (tak tak zapłon niezły;d), że nie ma mnie na liście lutowych mam! jeśli to nie problem, to bardzo proszę o dopisanie:) termin mamy na 16.02 (choć liczę na wcześniejszy!) i spodziewamy się cudownej dziewczynki;d
 
reklama
Hej dziewczyny, mamy synusia urodził się dziś SN o 11.50 - jeny jaki maluch ! Cała akcja trwała niecałe 2 h, pęcherz płodowy przebili o 10 a maluszek wyskoczył przed 12 z wagą 3360 nie wiemy ile mierzy, jutro pediatra przyjdzie zmierzy i wychodzimy do domku, ja z tego wszystkiego to w szoku byłam i tata spisał się na medal, przeciął pepowine wspierał cały czas - teraz trzeba szybko imię myśleć. No i cala zgaga wieczorna ma teraz sens bo wyszedł z burza czarnych włosów i ogólnie owlosiony [emoji16] hihi ,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry