reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Miciurka - ale dobre wiadomości z rana :d gratulacje!!!

Coś mnie ząb zaczął pobolewać, gorzej, że nie wiem który :/ miałam dzisiaj crp i tsh robić, ale nie mam siły się zebrać, w pn. Nie wiem czy jakiś stan zapalny mi się nie zrobił na koniec :/
 
reklama
Już prawie wszystkie mamuśki na finiszu☺ a my 13-stą dobę w szpitalu. Śmieją się ze mnie że jestem koczownik bo co chwilę któraś mama przychodzi, zaraz wychodzi a ja tu tkwię.
Ale cieszy mnie że Adasia już wyciągli z inkubatora i wczoraj dali mi go na cały dzień. Trochę się stresowałam bo kazali patrzeć czy oddycha, czy nie sinieje, dostał katarku dławił się flegmą. Na wieczór byłam padnięta. Mam nadzieję że nie oddadzą mi go do domu takiego z katarem.
 
Miciurka gratulacje! :)

A ja od 7 próbuję się dodzwonić do przychodni a tel mają wyłączony :crazy: i to już nie pierwszy raz tak robią, że jak nie ma numerków to wyłączają telefon i mają w d... przypuszczam, że nawet jak się dodzwonię to i tak już nie będzie terminu na dzisiaj. No trudno, będę musiała jechać na pogotowie wieczorem, bo w końcu zrobi mi się w tym uchu zapalenie i gorączki dostanę...
 
A ja od 7 próbuję się dodzwonić do przychodni a tel mają wyłączony :crazy: i to już nie pierwszy raz tak robią, że jak nie ma numerków to wyłączają telefon i mają w d... przypuszczam, że nawet jak się dodzwonię to i tak już nie będzie terminu na dzisiaj. No trudno, będę musiała jechać na pogotowie wieczorem, bo w końcu zrobi mi się w tym uchu zapalenie i gorączki dostanę...
To tak jak u mnie wczoraj, dzwonię do przychodni i pytam czy mogę się do jakiegoś lekarza zarejestrować na dziś (do mojej lekarki to tak z 2-3 wcześniej trzeba :mad:), a Pani mi mówi, że tylko został lekarz od wypisywania recept :o ale jak jej przedstawiłam sytuację to już lekarz inny się znalazł o_O wprawdzie nie byłam u tej doktorki ponad 20 lat, bo mnie kiedyś mega wkurzyła, ale mam nadzieję, że ludzie się zmieniają ;)
spróbuj w razie czego na litość brać :D
 
reklama
Magdalena juz pewniej bliżej niż dalej do wyjścia. Trzymam kciuki by synek szybko doszedł do siebie. A mówią kiedy ewentualnie mogli by was puścić do domu?
Ale mi dziś Jasio na pęcherzu siedzi, nur dość ze sikam dosłownie co 10 min, to juz dwa razy się posiekałam przy kaszlnięciu [emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry