reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Mam to samo odczucie, tyle że ja idę na 19 dopiero...


5djy3e3kpgua6zwe.png

Ojeeeej dużo czasu do 19:( ja akurat się jakoś nie spiesze, bo w środę miałam wizyte, ale, że już po terminie to teraz co drugi dzień ktg na przemian z wizytą :( i tak do środy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pije, ale wody i tak spadają [emoji20]
Mieliśmy z ginem nadzieję że poród ruszy sam, bo od 36 tyg rozwarcie 2 cm i wszystko na dole gotowe, ale minęły dwa tyg i nic... A wód ubywa, więc dziś mam dostać skierowanie na wywołanie porodu... A liczyłam, że Nadia zechce wyjść sama [emoji6]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
I ja dziś kiepska noc...nie śpię od 3 nad ranem, o 6 trzeba było wstać dziecku śniadanie zrobić i uprasowac do szkoły. Ehh

Miciur-ka Gratuluję!! Na spokojnie napisz czym wywolywali porod u Ciebie ze tak szybciutko poszło.
U mnie jak się mała szybko pchala od samego początku na świat,tak teraz chyba odpuscila. Glowa krytycznie nisko jak określiła położna, rozwarcie 1cm od 3tyg. Miałam urodzić do 37tyg,a tu nic.
W niedzielę mam ktg ale późno bo o 21, zobaczymy czy cos sie ruszyło.
 
Miciur-ka gratulacje! takiego expresu to i sobie /nam zycze :)

U mnie noc nawet ok, tylko te bole jak na okres od ladnych kilku dni mnie mecza. Pocieszam sie ze jest 10 dni do terminu, jako dolicze z 10 dni "po" to nie dluzej niz 20 dni :p
 
Miciur-ka gratulacje, zazdroszczę tak szybkiego porodu.
Nocka minęła ok, tylko dwie pobudki. Wstawać mi się nie chce, ale na 10 mam ktg. Może lekarz zechce mnie zbadać, to i się przygotować muszę [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też nie śpię od 3, i cały czas jestem głodna :) banan nie pomógł.. pewnie będę odsypiać w ciągu dnia:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też głodna od tej 3;) do rana mi się marzyly moje wczorajsze racuchy które nie wyszły bo drożdże zwietrzaly.... dziś kolejne podejście;) zawsze to alternatywa dla poczkow i bez nadzienia;)
 
Do góry