reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Rozmaryn może Ty już szyjki wcale nie masz;)
Ja mam na pewno, bo widzę cholerę. Poza tym pessar na niej siedzi, jakby jej nie było, to by spadł. Od pessara całkiem długa, ale mięciutka.Jak po zdjęciu Wiktor przywali w nią głową, bo ma ją po drugiej stronie, to pewnie niewiele z niej zostanie.
Asia Ty też masz tak strasznie nisko szyjke??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn może Ty już szyjki wcale nie masz;)
Ja mam na pewno, bo widzę cholerę. Poza tym pessar na niej siedzi, jakby jej nie było, to by spadł. Od pessara całkiem długa, ale mięciutka.Jak po zdjęciu Wiktor przywali w nią głową, bo ma ją po drugiej stronie, to pewnie niewiele z niej zostanie.
Asia Ty też masz tak strasznie nisko szyjke??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Za pessarem w poniedziałek miałam 1,7 cm. Pessar wyczuwam blisko. Także w środę moze sie dziać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek, no masakra, widzę od jakiegoś tygodnia:O Nigdy w życiu jej tak blisko nie było (prowadziłam kiedyś obserwacje cyklu) Po cholerę komu wziernik jak widać ją gołym okiem...
 
Elle to może Ty masz ochotę na nowo rozpocząć stawkę? Taka cicha woda... Kto wie?

Z mila checia :) wlasnie zaparzylam herbatke z lisci malin i wskakuje na pilke
A tak w ogole jestem po wizycie tak samo jak i na ostatniej w ogole nie sprawdzala szyjki tylko mocz, waga, cisnienie i odsluchanie serduszka .... chyba nic sie nie zapowiada ze bedzie szybko ten porod, kazala mi przyjsc teraz na wizyte 1 dzien po terminie czyli 2 lutego i sie jej spytalam czy bedziemy wywolywac bo mam cukrzyce .... a ona ze generalnie to nie bo trzymam diete ( wspomnialam o paczku) i tylko beda kontrolowac... zadzwonilam do meza ze bede w ciazy chyba 12 miesiecy to powiedzial ze od weekendu stosujemy 4xS ;)
Nic nie czuje zeby to predko nastapilo, babka w sklepie sie zdzwilia ze tak wygladam a zostalo 6 dni do porodu bo latalam po sklepie z karniszami pozniej zaslony ( znalazlam te w paski) kosze na pranie itp itd ...
 
reklama
Do góry