reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Barnek - doskonale Cę rozumiem! od początku stycznia ledwo chodzę, tyle o ile, boli jak diabli to krocze. Choć tak sobie myślę, że jakbym więcej chodziłą, to może mała by szybciej wyszła...? ma to sens czy szukam na siłę? tylko jak tu chodzić jak boli... i koło się zamyka
 
reklama
Nie wiem czy to ten sam rodzaj bólu ale mnie krocze boli najbardziej jak leżę i zaraz jak wstane.
I to tak od listopada....ale jeszcze w grudnii chodziłam na treningu i tam mnie nie bolało:-) to była jedna z niewielu rzeczy która przynosila mi radość ;-)
 
Cześć Dziewczyny!
My dziś 7 godzin na izbie spędziliśmy (taki ruch), ale wszystko ok.
KTG ok, usg ok, potem konsultacja z lekarzem-wszystko w porządku. Wg nich dziecko jest troszkę większe (3088), normalnie przybiera. Uff...
Pewnie błąd pomiaru, maszyny, ech..
Nie wiem jaki miał cel lekarz żeby mnie tak nastraszyć, wiem, że chciał dobrze bo nie spodobało mu się że tak mało przybrało dziecko...ale dziś czuję się jakby walec po mnie przejechał...
Zaraz Was nadrabiam bo jak zwykle naskrobane tyle, że hej! :)
 
Rodosek ja jestem takiego samego zdania jak dziewczyny. Lepiej powiedzieć a nawet jeśli lekarz zdecyduje się rozwiązać ciążę wcześniej to myślę, że dla twojego i dzieciątka bezpieczeństwa :)

Ja po wizycie. Szyjka lekko skrócona i rozwarcie na opuszek, brzuch mi mocno opadł. Lekarka wróży mi, że nie wytrzymam do terminu :) I mam tą samą sytuację co Turluturlu- mały w ciągu 3 tygodni wg usg przybrał tylko jakieś 200g i aktualnie ma 2700, brzuszek jest mniejszy o tydzień w porównaniu do reszty ciała, ale gin mnie uspokoiła, że jak łożysko jest ok i wód płodowych jest dobra ilość to nie mam się czym martwić, bo usg zawsze może się pomylić nawet o 500g.
Mam chodzić od przyszłego tygodnia co środę na ktg kontrolnie więc będę spokojniejsza :)
 
Cześć Dziewczyny!
My dziś 7 godzin na izbie spędziliśmy (taki ruch), ale wszystko ok.
KTG ok, usg ok, potem konsultacja z lekarzem-wszystko w porządku. Wg nich dziecko jest troszkę większe (3088), normalnie przybiera. Uff...
Pewnie błąd pomiaru, maszyny, ech..
Nie wiem jaki miał cel lekarz żeby mnie tak nastraszyć, wiem, że chciał dobrze bo nie spodobało mu się że tak mało przybrało dziecko...ale dziś czuję się jakby walec po mnie przejechał...
Zaraz Was nadrabiam bo jak zwykle naskrobane tyle, że hej! :)
A który u Ciebie tydzień ciąży ? :) mój mały też zbliżona waga. A jeszcze miesiąc temu było 1900
 
A ja bym dzis nie chciala bo przed chwila padl nam hamulec w samochodzie :-( teraz gdy w każdej chwili moze byc potrzebny. W ogole mamy dzis strasznie pechowy dzien.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry