reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja tez bym powiedzialam zwlaszcza ze to jest istotne... a w sumie dla dobra maluszka wychodze z zalozenia ze trzeba wszystko powiedziec :) jakbym zobaczyla jaka ja liste chorob w rodzinie wypisalam na pierwsza wizyte to bys padla... ale stwierdzilam ze nie mozna nic przeoczyc, lekarka az zrobila xero ale nie wiem czy dla jaj czy byla istotna ...
 
no załatwiłam sobie na jutro jeszcze wizytę, żeby mi zrobili EKG i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) jak będzie oki to myślę, że gin nie będzie niczego przyśpieszał, a z drugiej strony, jakby miało się coś dziać to może lepiej ;)
 
Rodosek tez uważam, ze powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi. Jest to dosyć istotna sprawa.
Dzień dziś mam okropny przez tą nieprzespaną noc, brzuch mi się spina, zgaga męczy, dobrze ze juz wieczór niedaleko.
Mam trochę znajomych we Włoszech, dawno temu pare lat tam mieszkałam. Są to zarówno pary mieszane jak i polskie, i niestety większość nie uczy wcale dzieci języka polskiego. Ja tego nie rozumiem, no jeszcze mogłabym zrozumieć mieszane pary, ale polskie małżeństwa? Zresztą tak jak piszecie, często jest to bardzo fatalny język
Densik na kiedy ty masz termin, ostatnio myślałam o Tobie, tyle czasu w szpitalu. Podziwiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzięki za pomoc, ogólnie to mój małż naciska na mnie, żebym powiedziała ginowi ;) ja to już tak jestem przyzwyczajona do tych moich dolegliwości klatkowych, że mało zwracam na nie uwagę :D
 
Rodosek koniecznie powiedz, na pewno nic tym nie zaszkodzisz, a tylko ewentualnie zyskasz.

Poszłam na pierwszy spacer od jakiś 7 tygodni, z całej tej euforii to przesadziłam z dystansem :/ wszystko mnie boli i nie mam siły sie ruszać ehh
 
reklama
Do góry