reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja na początku założyłam, że nie chciałabym przytyć więcej niż 15 kg. Obecnie mam +10kg, zobaczymy czy się zmieszczę w "limicie" ;)
 
reklama
dziewczyny, bardzo rzadko mi się to zdarza, ale muszę Was poprosić o opinie co mam zrobić ;)
mam zapadniętą klatkę piersiową po stronie lewej (delikatny ucisk na serce) i teraz kiedy narządy są uciśnięte maksymalnie mam problem ze złapaniem oddechu (takiego mocnego), bo czuję mega ucisk na serce, w poprzednich ciążach też to miałam, ale jakoś taki mniejszy o_O i teraz zastanawiam się, czy mam o tym powiedzieć mojemu ginowi, bo boję się, że będzie chciał, jak najszybciej zakończyć tą ciążę to po pierwsze, no i może być problem ze znieczuleniem :( z drugiej strony, jak byłam u kardiologa w ciąży ze starszakiem (pod koniec ciąży z tym samym problemem) to stwierdził, że nie jest to zagrażające ani dla mnie ani dla malucha o_O powinnam powiedzieć czy nie?? poradźcie mi coś :oops:
 
Radosek - uważam, że o wszystkich tego typu sprawach gin powinien wiedzieć, choć nie ukrywam, ze ja bardziej myślę od strony prawnej w razie ewentualnych (odpukać) komplikacji; ot ale to tylko moja opinia:)
 
problem jest z głębokimi wdechami, a że ja przeponą ogólnie oddycham to właśnie stąd ten ucisk ;) jak się przestawiam na wdech płytki, czyli płucny to nic mi nie ma :) tylko w nocy problem, bo coś co robisz naturalnie to przez sen bez kontroli jest o_O
 
Rodosek musisz powiedziec, wyjscia nie masz. To sa wazne rzeczy, jelis chodzi o znieczulenie i porod. Moze gin zapropnuje wizyte u kardiologa. Jak rodzilas poprzednio? Sn czy cc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rodosek lepiej powiedzieć gin bedziesz spokojniejsza.
Ja obstawiałam 12kg na plus i jest prawie tyle a został tydzień di terminu.. Ale rozstępów mam mnóstwo...

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
mam zaplanowaną 3 cesarkę, kardiolodzy stwierdzili tylko tyle, że przez ten ucisk serce jest mniejsze niż powinno i czasem wychodzą drobne odchylenia na EKG i nic się z tym zrobić nie da ;)
 
reklama
co do znieczuleń to ogólnie ciężko je przechodzę, choć te dwa ostatnie znieczulenia zewnątrz-oponowe bardzo dobrze przeszłam (zasługa anestezjologa, który zna mój problem - teraz kto inny będzie mnie znieczulał) o_O
 
Do góry