reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Anna wczoraj kupiłam ciasto drożdżowe z kruszonką:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Podziel się [emoji14]
Ja poszlam na łatwiznę i będą pierogi z jagodami z biedry [emoji16]
Żurek muszę zleci c M żeby ugotować bo tylko on taki dobry robi [emoji4]
Rozmaryn jak tam?
Miciurka może już tuli maluszka


5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Za mną też chodzi żurek, ale wstyd się przyznać nigdy nie robiłam:)
Umówiłam na jutro Klaudię do fryzjera - ale zdzierstwo, ceny od 60 do 100zł:/ prawie we wszystkich salonach do jakich dzwoniłam. Chętnie sama bym ją obcięła, ale mala zgaga chce iść do fryzjera. No nic, raz na pół roku przeboleję:/
No i chyba zapiszę się do kosmetyczki na pedicure, bo nie jestem w stanie już ładnie sobie stóp zrobić i mnie to denerwuje strasznie.
 
Za mną też chodzi żurek, ale wstyd się przyznać nigdy nie robiłam:)
Umówiłam na jutro Klaudię do fryzjera - ale zdzierstwo, ceny od 60 do 100zł:/ prawie we wszystkich salonach do jakich dzwoniłam. Chętnie sama bym ją obcięła, ale mala zgaga chce iść do fryzjera. No nic, raz na pół roku przeboleję:/
No i chyba zapiszę się do kosmetyczki na pedicure, bo nie jestem w stanie już ładnie sobie stóp zrobić i mnie to denerwuje strasznie.

Ja byłam wczoraj na pedicure :) szykuje sie ze wszystkim na 1.02[emoji23][emoji23]jak zdejma mi pessar.
A Tobie Jagódka zdejmują ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
pokusiło mnie, żeby się pomierzyć:) ostatnie pomiary miałam z początku czerwca 2016 plus teraz z końcówki ciąży, ciekawa jestem jak będzie spadać, bo kg nie są dla mnie wyznacznikiem. W brzuszku mam 116cm! rany, przebiłam tatę i wujka;d

Stwierdziłam, że też się zmierze i u mnie 109 :oo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asieńka - tak. Miał nie zdejmować, ale 6 zdejmie. Trochę późno, ale tak mi się kończy L4. Zapisałam się na pedicure i hennę na poniedziałek, przynajmniej spokój będzie z tym;)
Też się zmierzyłam i tak jak myślałam, brzuch mi przestał rosnąć, 105cm.
 
Co wy z tym zurkiem? ;-) aż mi się jeść odechcialo bo ja tam nie lubie...ale zjadłabym buraczana :-D
Zastanawiam się czy podawanie Dexavenu w 36 tygodniu było potrzebne czy nie i czy nie odbija się to potem na dziecku....
 
reklama
Do góry