reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojnabig ty to mi chyba w myślach czytasz, bo wczoraj kupiłam zakwas żeby dzisiaj żurek ugotować :D

U mnie nocka super, nic mnie nie bolało ale za to jak wstałam to tak mnie zaczęło ucho boleć :( Chciałam iść do lekarza po porodzie żeby mógł mi jakieś normalne leki przepisać ale chyba będę zmuszona iść już jutro :( znacie może jakieś leki dla ciężarnych do ucha? bo moja internistka trochę nieogarnięta jest i domyślam się, że powie mi, że nie może mi nic przepisać to może jej coś podpowiem...

Ja tam ochotę na pączki zabiłam eklerkami :D

No to jemy dziś razem żurek :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Wam :)
a wy tu znowu o pączkach i słodkościach ! aaaaa :p zaraz umrę! jak ja marzę o słodkim! ogólnie to nie jadałam zbytnio przed ciążą ale w ciąży to straszną ochotę mam... ale ta wstrętna cukrzyca nie pozwala :( w sobotę moja mama mnie odwiedziła i przywiozła ze sobą faworki... zjadłam dosłownie 2-3 szt i cukier prawie 200 :o musiałam insuliną zbijać i strasznie się bałam że synkowi zaszkodziłam :( dlatego już nie tykam słodkiego a tak bardzo mi się chce... ehhh

W ogóle dzisiaj kończę 37 tc !! :D jestem przeszczęśliwa! udało się, ciąża donoszona :D w końcu koniec leżenia i uważania na siebie ! dzisiaj nareszcie idę na spacer :D słonko świeci, pogoda chyba fajna :D od razu mam lepszy humor :)

Maciur-ka powodzenia!
Turluturlu 3mam kciuki aby było wszystko ok
 
A ja wczoraj robilam zurek i jeszcze troche zostalo na dzis :-) a do cukierni tez bede musiala niedlugo wyskoczyc bo takiego smaka narobilyscie... :-) powoli wreszcie wracam do formy, kuracja czosnkowa najbardziej pomogla, gardlo prawie nie boli, jeszcze tylko katar i kaszel. Skurcze w nocy wyciszyly sie, teraz mnie strasznie w pachwinach boli jak chodze. Moze powolutku cos sie zaczyna. Dzis rowne dwa tyg do terminu. Milego dnia Dziewczyny :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monsku są przepisy na żurek bg w necie, zakwas może być gryczany albo ryżowy :)

Dziś mamy pierwsze zajęcia w szkole rodzenia.

Dziewczyny jakie wieści na szpitalnych frontach? Rozmaryn jak nerka? Idziesz do lekarza dziś?
 
Tez mam smaka na pączki już od dawna :D

No właśnie nie mam weny co robić na te obiady :/ jakoś na nic nie mam ochoty.

Mój brzuch też cały czas wysoko więc póki co chyba nic się nie będzie działo :p

Ciekawe ile te nasze maluchy będą ważyć :)
 
Kasia.zosia nie martw sie absolutnie. Sluchaj w niemczech to chyba taka "norma", ze dzieciaczkow sie odracza.

Moj m tez by wychowany w Niemczech i byl dwujezyczny i tez go odroczyli. Bo stwierdzili ze mu nie zaszkodzi jeszcze rok poczekac. Wiec poszedl pozniej o rok.





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niby mam brzuch wysoko ale małego czuję bardzo nisko. No ale dzisiaj wizytujemy więc się wszystkiego dowiem :) mam nadzieję, że może chociaż szyjka skrócona.. albo jakieś małe rozwarcie.. chyba dostane bzika do tego wieczora :p
 
Co do obiadów żurek miałam we wtorek wczoraj ryż z warzywami i jajko sadzone dziś zrazy z kaszą y a jutro makaron z sosem pomidorowym i pulpecikami
 
reklama
Do góry