reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dzien dobry !![emoji1]
Ja nie spie juz od 6. Ostatnio ta godzina mnie prześladuje. Chyba pójdę po pączka, na którego zrobilyscie mi smaka[emoji23]

Wszystkim życzę miłego dnia, oczywiście lekkiego i przyjemnego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój syn 1 dzień przed porodem miał wagę wyliczona na 2900, urodził się z wagą 3530

U nas dokładnie tak samo, tyle że stary gin mówił że on do tej wagi 2900 dobije do dnia porodu, a on z 3530 urodzil się po kilku dniach

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
I ja juz nie spie. Po wieczorze pelnym wrazen, spalam bardzo dobrze, nawet zgaga mnie az tak nie meczyla. Brzuch mi opdal. Porod zbliza sie wielkimi krokami :)
Zreszta jak u kazdej z was!

A tak wogole to jakis wczesny tlusty czwartek chyba, bo paczkami zapachnialo :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jakos lepiej spalam wczoraj. Bardziejmnie bolal jakis naciganiety miesien w kroku, bo poslizgnelam sie w lazience. Noga ujechala mi moze z 5 cm, ale cos tam naciagnelam i bol jakbym sie rozerwala, takie to wszystkio teraz delikatne..

38+3tc, czas na kontrolne wazenie i zaraz wkurzenie: +18kg, skad??? Nic dziwnego, ze biodra wysiadaja przy takim bagazu, ktory nazbieralam w takim krotkim czasie. Pociedszam sie, ze z poprzednim po 4 tyg spadlo mi 14kg..eh

turluturlu, miciur-ka - dajcie znac co i jak
 
Kusicie tymi pączkami, takiego mam smaków na nie. Tylko ciężko mi dostać takie bez nadzienia:/ nie lubię i już.
Jeszcze wczoraj się pochwalilam leniwym dniem i ze nawet coś zjadłam i po tym poście przywitalam się z kibelkiem...wymioty znów wracają. Zjadłam płatki i kakao zobaczę co się wydarzy.
Może na racuchy drożdżowe się skuszę potem, mam szybki przepis.
 
Tak, tak, jednak nie zasnęłam już:/ Ja właśnie wczoraj się zastanawiałam kiedy jest tłusty czwartek w tym roku - stanowczo za późno! Chodzą za mną pączki angielskie i może w weekend bym zrobiła:tak: Jak mi nie przejdzie ochota, to kupię ser i zrobię:) Mam świetny przepis na tradycyjne pączki, ale to więcej babrania się, bo marmolada..
Moja bratowa wczoraj wieczorem mi pisała, że chyba ma skurcze i sama w domu jest, panika taka, jakby co najmniej na bombie siedziała (brat 4km dalej pracuje i może się wyrwać w każdej chwili). A tak w ogóle, to ona nie wie czy to skurcze i się boi:confused2: i ma złe przeczucia i na pewno w nocy coś się stanie..Jezu po co się tak nakręcać, nie rozumiem.. Kobiety same sobie szkodzą takimi głupimi myślami..
 
monsku - też nie mam pojęcia skąd mi się te kg biorą, czasem mam wrażenie, że z powietrza....

nie ma zmiłuj, no łazi za mną pączek i łazi... gorzej, bo mi się ubierać nie chce, a sam nie przyjdzie;/
patrzę na ten mój brzuszek i patrzę i nic nie opada;/
 
Hej dziewczynki ;) u nas też nocka spokojna, dwa razy tylko na siku wstałam :D aż jestem w szoku bo się do północy objadałam :D
Ja zaraz lecę z psem i znów po te pączki haha :D mój mnie namawia, żebym sama zrobiła ale chyba jednak nie...

Co dziś na obiad? Bo pomysłu nie mam :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj zoladek nie lubi paczkow, a raczej smazonego, wiec chociaz tym nie skusicie dzis :p

Ja nie mam pomyslow na obiad, sama pewnie jakies warzywa z jajkiem, a moim zrobie pewnie mieso. Wogole nie mam pomyslu, bo tez na nic nie mam ochoty
 
Do góry