reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny, ja po wizycie.
38 tydzień, wszystko ok ze mną (szyjka trzyma itp)...ale Mała od ostatniej wizyty wg lekarza za mało przybrała ( w ciągu 16 dni - niecałe 150 gr.). Wszystkie przepływy sprawdzone, wszystko jest ok, pomierzone.. Dostałam skierowanie na ktg na jutro do szpitala.
Oczywiście jestem tak zestresowana, że mam ochotę zwymiotować z nerwów.
Powiedział żeby się nie martwić, że to 38 tc że najwyżej trzeba będzie wywoływać poród jak Malutka nie będzie rosnąć... Ale co ja mam powiedzieć Wam-umieram ze strachu.
Do tej pory wszystko ok.
Wiem, że dziecko to nie maszyna, może po prostu już nie rośnie więcej, nie wiem czemu.
Boże:(

turluturlu - wszystko będzie dobrze, głowa do góry :) nie martw sie na zapas, na pewno wszystko jest w porządku :)
 
reklama
Turluturlu - a ile dzieciaczek waży? Moja to kruszynka i tez duzo nie przybiera, w swoim tempie rosnie. Dwa tygodnie temu miala 2400 a w poniedzialek jak bylam to mi jej nie wazyla bo powiedziala ze nie ma sensu tak czesto. Na pewno wszystko jest dobrze! Trzymaj sie!

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym pediatra to nie mam pojecia ale jeszcze w ogole go nie wybralam ;/

Ja nawet nie widzialam na oczy swojej położnej ale z opinii to super babeczka, bardzo zaangazowana w swoja prace i pomocna [emoji4]

Jenny nie no jasne ale takiego potworka 4,5kg przy mojej watlej budowie to bym sobie nie zyczyla [emoji16] Moge pocieszyc ze zdjeciem bo ja mialam ostatnie w polowie ciazy i od tej pory mam tylko wizyty na nfz wiec bez zdjęć [emoji30]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a jak to z tym pediatrą właściwie jest, muszę po porodzie podać przychodnie i pediatrę? chyba sąsiadkę odwiedzę:) żadnego tu nie znam;p

mam nadzieję, że nasza dziewczynka też do takiej wagi nie dobije;p koleżanka, która twierdzi, że jak określi komuś termin to zazwyczaj się sprawdza, stwierdziła, ze jeszcze kilka dni;d o dziwo bardzo w to wierzę i na to liczę;p choć jak na złość coś mnie zaczyna rozkładać, ciekawe z czego skoro w domu większość czasu kwitne (poza dzisiejszym wyjściem)

ze zdjęciami fajna sprawa, ale cóż:) nie dane nam;d
 
Jenny mnie często boli krocze ale szczerze? W d... mam to jak ludzie patrzą na mnie jak chodzę jak stara babcia :p nie będę się więzić w domu bo chodzę jak kaleka :) ale zazwyczaj jak boli to staram się to rozchodzić. Najgorzej właśnie jest jak siądę, wtedy ciężko mi się rozruszać. Ale jak trochę pochodzę to przechodzi chociaż na tyle abym mogła chodzić

U mnie usg zawsze fajnie wychodzi, zawsze pokazuje buźkę albo wyraźnie widać inną część ciała. Np ostatnio ładnie pokazał dziurki w nosie i pochwalił się dużą stopą :)

A ja już ledwo na oczy patrzę a jeszcze muszę dzisiaj chociaż nogi ogolić przed jutrzejszą wizytą.. bo na dole to jutro na świeżo :p
 
Jeśli chodzi o zdjęcia usg to ja mam ostatnie fajne zdjęcie buziaka z 27tc, potem mały ułozył sie buźką do moich pleców i nie dało fotki zrobić a na usg byłam w 32, 35 i 36 tc ;) chciałam mieć jakieś fajne bo taķą kronike dostałam i jest tam sporo miejsca na fotki z usg ale cóż.. mały sie nie chce pokazywać ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a jak to z tym pediatrą właściwie jest, muszę po porodzie podać przychodnie i pediatrę? chyba sąsiadkę odwiedzę:) żadnego tu nie znam;p
Z tego co wiem, u nas przynajmniej, w szpitalu przy wypisie podaje się namiary na przychodnię i pediatrę. U nas bliska przychodnia i fajna pediatra oczywiście nie przyjmują już noworodków, limity :/
Tak że my przychodnię i pediatrę wybieramy w ciemno :p
 
Ja też zdjęć nie mam, trudno będziemy się potem fotografować.
Kładę się dziś spać z no-spa forte, bo dalej brzuchem szarpią skurcze, a szyjka kłuje niemiłosiernie. W środku wszystko mnie boli, chyba ten pessar za mocno się zakleszczyl. Szyjka mięciutka..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Turluturlu ale nie mieści sie w normach? Ja z każdej wizyty mam takie wykresy dotyczące każdego pomiaru czy wszystko jest w normie. I niektóre wskaźniki wskazują np. na 35 tydzień inne na 37 ale każdy z nich jest nadal w normie i w porównaniu z innymi tez.
Ktg w 38 tyg to tez norma u niektórych ginekologów dlatego nie ma co panikować.

Uff ja dzis przesadziłam 12 h poza domem [emoji15] brzuch twardy i się napina.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry