reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Z ta waga to ponoć plus minus 500g :). Ze mnie sie śmiał ze jak wytrzymam do terminu to z 4 kg bedzie miał [emoji23] dla mnie to takie śmieszne nie było :) ale bedzie co ma byc :) jakby taki urósł tzn. ze dam rade go urodzić:) wiem wiem optymistyczne myslenie, ale takie wlasnie mam podejście :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
my też mamy taki wykres z wagą i tygodniami, jak się to u nas przedstawia:)

ja właśnie nie umiem tego bólu rozchodzić, bo jak mnie zakłuje to mnie zgina i tyle chodzenia;/ tylko leżenie pomaga

u nas waga wysoka (!!) ale Pani doktor od razu zaznaczyła i pokazała na ekranie, że bład szacunkowy (czy jak to się tam nazywa) może wynosić +/- 500gram. Jakoś na minus nie liczę;p także okaże się po porodzie ile te nasze dzieciaczki faktycznie mają:)
a lekarz faktycznie dziwny, raz mu waga do porodu pasuje a teraz mu mało....
 
Zapisywalam godziny skurczy oglądając tv a teraz zdaje sobie sprawę, że utrzymują sie caly czas ale sa juz slabsze. Jest sens brac no spe? Czy po prostu czekac?


1485381597-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sie na tych skurczach jeszcze nie znam;) ale No spa nie zaszkodzi a jak pomoże to bedziesz wiedziec ze to przepowiadające.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka trzymamy kciuki i dawaj znac !!!

Klauduska ja ze skurczami nie pomoga :( ja nie wiem czy sama swoje dobrze policze wiec licze ze mi wody odejda pierwsze :)
 
Klauduska- coś takiego pamiętam ze jak się wzięło nospe a nie pomogło to wtedy są to skurcze porodowe juz , ja to stwierdziłam ze nie będę ani nospy ani magnezu bo w końcu już koniec ciąży i tak urodze i tak to już nie będę powstrzymywać, ale wyszło jak wyszło , myślałam że będę biegać do polowy lutego w ciąży a tu niespodzianka :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska ja też niestety nie potrafię pomóc.
Miciur-ka kciuki zaciśnięte, dawaj znać co i jak!

Co do wagi, to u mnie za każdym razem jest na wydruku z USG podane, o ile może się waga +/- różnić, ale na szkole rodzenia mówili, że czasami się różni o wieele więcej ;)
 
reklama
Zapisywalam godziny skurczy oglądając tv a teraz zdaje sobie sprawę, że utrzymują sie caly czas ale sa juz slabsze. Jest sens brac no spe? Czy po prostu czekac?


1485381597-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Klauduska, tak jeszcze nie za czesto te skurcze. Bolesne? Kapiel pomogla? To tez wazne

U mnie falszywy alarm. Po kapieli sie wyciszyly, ale to juz mysle w przeciagu tygodnia i bedziemy juz mieli mala w domu.

Ide teraz spac.

Ahh jeszcze napisac mialam co do wagi dzieci, ze rozne sie rodza. Jedne na 10 centylu, drugie na 90,Czesc na 50. Wiec tak samo jak i My sa rozne. Turluturlu zobaczysz wszytsko bedzie dobrze. Nie martw sie. Wazne ze przeplywy ok. Jutro zobaczysz co na ktg wyjdzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry