reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Turluturlu Ja polecam Tantum Rose do podmywania. Nie robiłam nią irygacji nigdy po porodzie, a właśnie podmywalam się tylko nią lub polewalam z butelki obolale miejsce.

Mnie jakieś dziwne skurcze mordują co 6min. Kąpiel wzielam, czekam co dalej.
Moze dzidzia się garnie :)


Wysłane z mojego E7s przy użyciu Tapatalka
 
Turluturlu tantum rosa nie znam;
Ale w razie czego to podmywam się "bicarbonato di sodio" włoskie, bardzo dobre. Włoszki w tym kąpią noworodki.. Ciężko kupić w pl a na allegro nie znalazłam.

Wysłane z mojego E7s przy użyciu Tapatalka
 
asiami, kasia.zosia - dziękuję bardzo za wyjaśnienie, trzeba się za to zabrać :)
Airfix, może to już?

Ja pomyłam właśnie naczynia i zasiadłam przed tv :p czytam o Waszych ćwiczeniach i próbuję się zmotywować. Piłki raczej nie będę kupowała, ale położna na szkole rodzenia pokazywała różne ćwiczenia przygotowujące ciało do porodu. Oczywiście miałam zamiar wykonywać je regularnie, ale stanęło na tym, że jak raz w tygodniu zrobię to jest max...
 
Gamka Też się zastanawiałam nad ćwiczeniami... Ale zupełnie nie wiem co i jak się zabrać,a to już 38tydz prawie.

Te herbatki z liści malin to w aptece się kupi? Może bym męża wysłała ;)
 
Turluturlu tantum rosa Ci nie pomoże - ono wysusza, a już broń Boże żadnych irygacji w ciąży robić nie można. Jedyne co możesz, to kupić lactovaginal i sobie go włożyć na noc, i posmarować się z wierzchu clotrimazolem. Jutro wal do gina, jakiegokolwiek, albo do rodzinnego nawet niech Ci da jakiś pimafucin
 
Turluturlu tantum rosa nie znam;
Ale w razie czego to podmywam się "bicarbonato di sodio" włoskie, bardzo dobre. Włoszki w tym kąpią noworodki.. Ciężko kupić w pl a na allegro nie znalazłam.

Wysłane z mojego E7s przy użyciu Tapatalka

Bicarbonato di sodio to soda oczyszczona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry