reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Mi na grzybice lekarka przepisywała clotrimazolum ale w globulkach. Ale szybko odstawiłam bo jak się zaczęły rozpuszczać i wylewały się resztki na zewnątrz to się zwijałam z bólu, bo tak piekło.
 
Nie sądziłam, że takie coś mnie dopadnie przed porodem jeszcze.
Mam nadzieję, że Mała się nie będzie pchała na świat w tym tygodniu bo muszę to wyleczyć.
Zawsze miałam awaryjną receptę od gina..a teraz szlag by to nie mam.. Dziś robiłam badania moczu-strach się bać:/
Zrobiłam sobie ten roztwór z Tantum Rosy, zamoczyłam wacik i poprzykładałam tu i ówdzie, nie swędzi i tyle, do jutra muszę wytrzymać.
Chodzić się nie dało aż:/
Dobrej nocy Dziewczyny!
 
reklama
Hej Wam :)
Turluturlu wspolczuje "atrakcji" na koncowce.
Tym, ktore chca juz urodzic, zycze szybkiego rozwiązania :)
U mnie w domu szpital. Ja hestem ostatnim zdrowym osobnikiem ale czuje ze to sie skończy lada moment. Jutro wreszcie przeprowadzka. I jak sie okazuje moj kochany, zorganizowany inaczej maz, zgubil sruby do lozeczka i przewijaka. Takze tak... dzisiaj bylam na wizycie, panna Maria ma 3.3 kg i rosnie w zastraszajacym tempie.. 13go cc chyba ze 15go bedzie lepszy dyzur pediatryczny. Moje cialo jest "kompatybilne" z moim umyslem i tam na dole wszystko pozamykane na 4 spusty i nigdzie sie malej nie spieszy :) uffff moze zdarze ogarnac te sruby :) kolorowych snow. Trzymajcie za nas kciuki, dzisiaj ostatnia noc w moja i synka w jednym lozu, jutro eksmisja do swojego lozeczka. Zakupilam posciel w Minionki, moze sie skusi :)
 
Do góry