reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Marti - gratulacje!! śliczności!!
padam padam padam, cały dzień do bani, przeleżałam / przespałam, także super nocka mnie czeka. Niesamowicie uaktywnił mi się zatoki i to nie w postaci kaszlu, tylko ten badziew spływa (a w zasadzie próbuje) mi do gardła - ani to przełknąć, ani odkrzusić, ratuję się amolem, co za los.
jutro wizyta ! wreszcie! dowiemy się co tam ciekawego u naszej malutkiej, może się dowiemy czy się czasem do wyjścia nie szykuje;p byłoby fajnie, tylko szkoda, że szpital, w którym chciałabym rodzić ogłosił zakaz odwiedzin, który tyczy się także tatusiów... także o porodzie rodzinnym, o ile byłaby wolna sala, mowy nie ma:( pewniej bym się czuła mając małża przy sobie, no i zawsze "chłopiec do bicia" by był;p;p wiem, paskudna jestem;p
 
reklama
Jak tam zdrowie dziewczyny? Przeziębienia i choroby przechodza?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jakby, przynajmniej nowe zimniska nie wyszly
Jenny zdrówka!
Ja w tej ciąży (tfu tfu) żadnej infekcji dolnej nie miałam, ale w pierwszej tak i wtedy miałam clotrimazolum



5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Turluturlu wspolczuje i życzę szybkiej i udanej walki z tym paskudztwem [emoji35] Ja na poczatku brania tabletek miala sporo infekcji i wiem jak potrafia doskwierac ;l

La_nina to trzymaj sie dzielnie i nie daj sie chorobie! Juz niedługo sie zobaczycie z malenstwem [emoji7] Zazdroszczę strasznie! I oby minionki podzialaly ;d

Jenny wspolczuje z zatokami [emoji30] Moze ten amol w końcu cos zdziala! No wlasnie ja sie zaczelam bac tego zakazu odwiedzin ale musze sie dowiedziec co z moim szpitalem ;x Ciekawe co na wizycie wyjdzie!

Anna dobre chociaz i tyle! [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra to jest...bo jak ja tylko wyszłam z czystego, sterylnego i ciepłego szpitala na dwór....odetchnelam świeżym powietrzem....to aż mnie od razu płuca zabolaly, nos, głowa i zatoki. I teraz kaszle i boli gardło okropnie i się posypałam...przecież to tragedia jakaś :-(
 
Mnie w nocy chyba z 6 razy obudził skurcz. To pierwsza taka aktywna noc, jeśli chodzi o macicę, pewnie już tak teraz będzie.
Właśnie wstałam zrobiłam Klaudii kanapkę i przyszykowalam prowiant na dziś, dziadek ja odwiezie do domu kultury, więc jeszcze weszłam pod ciepłą kołderkę.
Dziewczyny współczuję tego chorowania, szybko wracajcie do zdrowia.
Sojna trzymamy nieustannie!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig Ale uparta ta szyjka;)
Ja mam regularne skurcze co parę dni...co 6min przez kilka godzin ale z szyjki... jadę się badac-a tam wszystko długie i zamknięte... dziś znów ucisk na szyjke,bóle i nadal pewnie nic.
 
reklama
Do góry