reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Asiami - wlasnie lecze sie Prenalenem (syrop i spray) od soboty i zadnej poprawy a wrecz gorzej jest. Pije mnostwo herbaty z imbirem, sokiem malinowym i cytryna. Tez nie pamietam kiedy bylam na antybiotyku i teraz tez chcialabym tego uniknac. Na wizyte u lekarza nie chce mi sie tydzien czekac. W tym czasie moge juz urodzic :-) jeszcze chyba tantum verde sprobuje.

A co do porodu i odwiedzin to tez chcemy z mezem tylko we dwoje to przeżyć. Chociaz pewnie moja mama i tak postawi na swoim i pojawi się w szpitalu, ale mysle ze cala reszta uszanuje nasze zdanie i zobaczymy sie dopiero po powrocie do domu.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się nacierałam amolem jak miałam przeziębienia w ciąży (nos, szyja i trochę klatka piersiowa), a jak było fatalnie to go wąchałam.
Może pomoże?
 
reklama
Asiami mięśnie kegla powinno się ćwiczyć bez spinania pośladków :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem :) Co do mięśni Kegla, to się sporo podokształcałam, byłam nawet na fajnych warsztatach w naszej szkole rodzenia i dowiedziałam się, że nawet faceci powinni ćwiczyć te mięśnie ;) Później przynajmniej nie powinni mieć problemów z prostatą np. ;)

Dziewczyny, czy Wasze maluchy też mają tak często czkawkę? Moja potrafi mieć kilka razy dziennie.
Mają mają :) najbardziej to po jakimś większym posiłku albo jak się napiję soku pomarańczowego. Przynajmniej jedna czkawka dziennie nam wchodzi ;)

Asiami obyśmy trafily na siebie na tej porodowce! [emoji23] Nas nikt nie odwiedzi, będziemy sami z mężem przy porodzie i po (no chyba ze sie rozmysle to go zostawię samego [emoji23][emoji23]) a odwiedziny w domu odbędą się dopiero minimum po tygodniu od powrotu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kto wie! :D świat jest mały, a przynajmniej miałybyśmy pewność, że będzie święty spokój ;)
Mnie i tak najbardziej rozwala jak słyszę, że podobno niektórzy faceci zabierają kamerki na porodówkę... :D
 
Czekam na wizytę i strach mnie obleciał.. Przede mną 3 osoby i każda twierdzi, że miała na przed 14 czyli jestem ostatnia :/

Wysłane z mojego E7s przy użyciu Tapatalka
 
Elli współczuje :/ ludzie nie maja w ogóle wyczucia :(

Ja będę tylko z mężem przy porodzie . Odwiedziny w szpitalu ewentualnie mama/siostra do pomocy. Już teściom mówiłam co sądzę o odwiedzinach w szpitalu - po co tam taki tłum ma przychodzić... Tymbardziej ,że my się nie nadajemy po porodzie do odwiedzin .
Przecież mogą malucha zobaczyć już jak w domu będziemy po kilku dniach ... Ehh

Ja mam w domu taka piłkę duża chyba z Decathlonu ale nawet nie korzystałam jeszcze :) muszę spróbować skoro tak chwalicie.
 
A ja myślę że niektóre mamy przesadzają z tymi odwiedzinami i przeginają trochę w drugą stronę ;) to normalne że bliscy chcą zobaczyć nowego członka rodziny. Oczywiście nie mówię o sytuacjach kiedy ktoś jest chory no i biorę pod uwagę tylko najbliższą rodzinę rodziców teściów i rodzeństwo. Ale mi by było trochę przykro gdyby nikt nie odwiedził mnie w szpitalu:)
 
A ja myślę że niektóre mamy przesadzają z tymi odwiedzinami i przeginają trochę w drugą stronę ;) to normalne że bliscy chcą zobaczyć nowego członka rodziny. Oczywiście nie mówię o sytuacjach kiedy ktoś jest chory no i biorę pod uwagę tylko najbliższą rodzinę rodziców teściów i rodzeństwo. Ale mi by było trochę przykro gdyby nikt nie odwiedził mnie w szpitalu:)

Wszystko jest ok jeśli mama chce żeby ja odwiedzono, chodzi o to ze ona decyduje i jeśli nie chce to nie można się jej na sile wpraszać. A bliscy przecież zobaczą w końcu nowego członka rodziny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry