reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Co do wyjazdów w góry to mi chyba i tak najbardziej pasuje Nysa. Widoki są przepiękne- i jeziora i góry. I daleko też nie mam bo jakieś 90 km. Byliśmy w tamtym roku i sam widok mnie zrelaksował :) ale góry też kocham chociaż nigdy nie byłam a daleko nie mam :D
o jak ja uwielbiam te tereny opolskiego ;) Nysa Otmuchów Paczków Złoty Stok i wiele innych w tamtych terenach :) raz do roku jedziemy z mężem i dzieckami w tamte tereny :D i góry :D i te jeziora :) i ogólnie ten klimat...ale się rozmarzyłam :D już tęsknię do wyjazdu w tym roku :D
ja na góry lubię patrzeć, natomiast łazić po nich nie za bardzo ;) a widok z mieszkania mam cudowny - właśnie na góry :)
 
reklama
Super_mysz17 ja tak stwierdzam, ze w Karpaczu jednak sa piekne widoki bo widac panorame gor i mozna po nich pospacerowac w poblizu, a w Szklarskiej znowu jest chyba wiecej sciezek po Parku Narodowym ale takich raczej do spacerowania jak po lesie. Zalezy kto co lubi [emoji4] W Nysie bylismy ogladac auto w tamtym roku ale nie zauwazylam ani jezior, ani gor [emoji19] Ja mam zazwyczaj jakis problem z wylapaniem widokow, prostututek na trasach tez nigdy nie zauwazam, dopiero każe mężowi zawracac zebym mogla zobaczyc...

Rodosek teraz jak juz obie zaczelyscie tak wzdychac to az musze poszukac informacji i zobaczyc bo takie polaczenie gor i jezior byloby idealne na te wakacje [emoji7][emoji4]

Mąż mi wczoraj stwierdzil, ze albo strasznie wyladanialam w tej ciazy, albo on sie coraz bardziej zakochuje we mnie. Teraz zaczynam myslec o tym, zeby jak najdluzej chodzic w tej ciąży [emoji23][emoji23] No wiecie to az smieszne jak on przezywa ten zblizajacy sie porod. Jagodka i moj tez stwierdzil, ze chodze jak taki pingwin a jak stoje to wyglądam jak kaczuszka [emoji23] A jak tylko widzi dziecko na sankach to wzdycha, ze on tez by juz tak chcial wozic na sankach Pole i juz nie moze sie doczekac tego [emoji23] Chyba musze go zaczac troche przygotowywać do porodu, zeby nie przezyl za duzego szoku jak sie zacznie bo cos czuje, ze bede dzwonila po karetke, zeby jego zabrala [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas nie ma takich wymogow, wiec moze mi maz zmyje u nog i nowym pomaluje, bo ja nie dosiegam.
Ogolic sie dzis probowalam miejsca intymne, i m musi. Szkoda bo jeszcze ze 3 tygodnie temu sama dawalm radę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Barnek ja się ogoliłam sama :D sukces z moim brzuchem, pomogło lusterko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas nie ma takich wymogow, wiec moze mi maz zmyje u nog i nowym pomaluje, bo ja nie dosiegam.
Ogolic sie dzis probowalam miejsca intymne, i m musi. Szkoda bo jeszcze ze 3 tygodnie temu sama dawalm radę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mi też już M ostatnio pomagał się ogolic przed wizytą u lekarza :p ja już też nie daje rady sama w żadnej pozycji :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tragiczne paznokcie i tez zauwazylam , ze jak zaczelam jakas odzywka smarowac to jeszcze bardziej zaczely mi sie rozdwajac :/

Ja tesknie do gor, tutaj nie ma zadnych gor...

Klauduska - moj tez ma oczy chyba naokolo glowy, jak prowadzi to tylo informuje: tam jest taki ptak.. teraz sasiad nas minal i machal..popatrz na to.. widzialas to?.. a ja zawsze jakas slepa :) no gory czy jezioro zauwaze :) a prostytutek kolo drogi tutaj brak :)
 
reklama
Ja znowu czytałam ze herbatkę można od 32 (ale zaczęłam 35+0 bo nie mogłam się zdecydować czy pic czy nie, zreszta lekarka przewidywała cc) a wiesiołek ok 36. Kolejna ciekawostka, wiesiołek jest dobry na pms.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry