reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Gamka TSH nie trzeba na czczo jeśli nie bierzesz tyroksyny, a jak łykasz euthyrox czy inny letrox to pobranie przed tabletka, a tabletki bierze się na czczo. Ja się jutro chyba zbiorę do labu bo muszę zrobić i krew (morfologia, tarczyca, wirusy) i mocz.

Co do rozpakowania to obstawiam rozmaryn, Sojna, Densik i barnek :) A siebie na końcu, choć pewnie załapie się jeszcze na lutówkę :)
 
reklama
Czołem Laseczki, witam się i ja porannie ;)
Spałam od 22-10 rano.. bez komentarza..:)
Wiecie co mi się śniło? Że chodzę sobie wszędzie gdzie się da i sikam haha wiem to obrzydliwe, ale jak się obudziłam (ledwo co), to wystrzeliłam jak torbeda do kibelka. Myślę, że od dziś sobie zacznę zakładać podkłady na łóżko bo nie wyrabiam ze wstawaniem na siku :)
A propo paznokci: malujecie jeszcze u rąk na kolorowo? (wiem, że na porodówce nie można mieć pomalowanych).
Ja wczoraj zmyłam, ale na parę wyjść jeszcze bym pomalowała tylko co wtedy jak mnie poród złapie, zmyć nie zdążę...

Któras pytała o herbatę z liści suszonych malin - ja mam info, że od 36 tc 2x 1filiżanka (choć słyszałam,że i 3x1 filiżanka) do rozwiązania lub do 37 tc (zamierzam pić do końca), też sprzeczne info.
 
Sojnabig tak samo mam z tym porodem. Tez staram sie myslec, ze musze urodzic i dzidzius bedzie z nami, i ani troche sie nie boję poki co. Ciekawe kiedy zaczne panikowac [emoji23] No wlasnie ja ani razu nie bylam na mazurach! Wiec fajnie by bylo pojechac, a mozna i poplywac, i pospacerować, tak na spokojnie wiec a pewno wygodniej niz w gory [emoji4] 600km to sporo, nie dziwie sie, ze ciężko sie wybrać [emoji16]

.jagodka wspolczuje bolu glowy, dobrze ze juz przeszedl! Moj zazwyczaj ma to samo jak choruje, na l4 nie pojdzie bo po co, przeciez nie umiera (chociaz sie tak zachowuje [emoji23])...

Gamka to chyba taki efekt uboczny ciazy ta niezdarnosc [emoji23]

A tak w ogole jak przyjechalismy w te gory to mielismy zaklepany jakis pensjonat i nie dalismy rady podjechac pod niego [emoji23] Nawet terenowka z ochrony Parku Narodowego nie dala rady [emoji23] Musieliśmy zrezygnowac i zmienic pensjonat, co nam wyszlo na lepsze w sumie [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Turluturlu to zależy od szpitala, w niektórych nie ma wymogu "gołych" paznokci. Ja noszę hybrydę cały czas na rękach i stopach i przed porodem też pewnie zrobię tylko skrócę na maksa, choć szponów nie mam ;)
 
Turluturlu tez ostatnio rozwazalam te podklady na noc [emoji16] Ja zamierzam normalnie malowac bo wystarczy chyba, ze u stop beda niepomalowane? Tak mi przynajmniej mama mowila.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie w moim labie sprawdzałam i trzeba na czczo i rano- wtedy wyniki są wiarygodne. W ogóle tarczycowe robi się rano na czczo wszystkie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja stawiam tak jak Rozmaryn- urodzi ta po której się tego nie spodziewamy ;)

Co do wyjazdów w góry to mi chyba i tak najbardziej pasuje Nysa. Widoki są przepiękne- i jeziora i góry. I daleko też nie mam bo jakieś 90 km. Byliśmy w tamtym roku i sam widok mnie zrelaksował :) ale góry też kocham chociaż nigdy nie byłam a daleko nie mam :D

Ja paznokci nie maluje. Robiłam sobie sama hybrydy przed ciążą ale ciąża odrzuciła mnie od zapachu tych lakierów i teraz nie robię ani nie maluję w ogóle. A szkoda, bo dopiero co kupiłam cały sprzęt a tu zaszłam w ciążę więc wszystko mam nówki. Z resztą w ciąży mam tak ładne paznokcie, że szkoda mi ich niszczyć chemią, bo nigdy takich ładnych nie miałam.

Mi lekarka coś ostatnio nie przepisała żadnych badań oprócz gbsa ale chyba sobie zrobię sama mocz, bo coś mnie tam kłujka.

Kurcze tak piszę i piszę i co chwile tylko wyskakuje mi, że ktoś coś jeszcze napisał i już nie nadążam :D
 
reklama
A ja myślałam, że u stóp można, że u rąk nie :D
Niech któraś rozwieje tę wątpliwość Dziewczyny:)

Dowiedz się w swoim szpitalu bo to naprawdę jest różnie. Tam gdzie ja rodzę można mieć pomalowane i górę i dół, podobnie w ICZMP, ale już w drugim położniczym w Łodzi wymagają czystych i u rąk i u stóp.
 
Do góry