reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ellie123 - my też obstawiamy wagę ale co wizytę :D jak na razie za każdym razem ja wygrywam :D mój to takie wagi podaje jakbym miała urodzić co najmniej 6 kilowe dziecko oO

Taaaaaa, ja to urodze za 8 tygodni chyba :p totalnie nie czuje, żeby to jakoś blisko było :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moj to samo , zawsze jakas wage podawal z kosmosu a dopiero jak ja podawalam to zmienial zeby byla przyblizona do mojej :) ale i tak wygrywam :) teraz przy porodzie on daje 3480 kg a ja 3100 :)

A z zubrami to tak akurat wyszlo ze ogladalam filmik jak wilki chcialy zaatakowac zubry i zaczelismy rozmowe na ten temat... wiec ja myslalam ze ich jest malo w polsce ... a sie okazalo ze jest ponad 1000 :)
 
Moj to samo , zawsze jakas wage podawal z kosmosu a dopiero jak ja podawalam to zmienial zeby byla przyblizona do mojej :) ale i tak wygrywam :) teraz przy porodzie on daje 3480 kg a ja 3100 :)

A z zubrami to tak akurat wyszlo ze ogladalam filmik jak wilki chcialy zaatakowac zubry i zaczelismy rozmowe na ten temat... wiec ja myslalam ze ich jest malo w polsce ... a sie okazalo ze jest ponad 1000 :)

To u nas podobnie, on mówi że będzie ponad 3500 a ja daje 3200 :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie123 - my też obstawiamy wagę ale co wizytę :D jak na razie za każdym razem ja wygrywam :D mój to takie wagi podaje jakbym miała urodzić co najmniej 6 kilowe dziecko oO

Taaaaaa, ja to urodze za 8 tygodni chyba :p totalnie nie czuje, żeby to jakoś blisko było :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To nic, mój w 30 tc jakoś mniej więcej nagadał swojej rodzinie że mały waży 4 kg a co lepsze wszyscy mu uwierzyli :D dopiero ja sprostowałam, że nie 4 a 2 kg ;)

A ja czuję, że przenoszę ciążę. Zazwyczaj jak mi na czymś zależy i chcę aby coś się szybko wydarzyło to zawsze się przeciąga więc i zapewne tym razem tak będzie, takie moje szczęście :p a i nie zdziwię sie jak będę mieć wywoływany
 
To nic, mój w 30 tc jakoś mniej więcej nagadał swojej rodzinie że mały waży 4 kg a co lepsze wszyscy mu uwierzyli :D dopiero ja sprostowałam, że nie 4 a 2 kg ;)

A ja czuję, że przenoszę ciążę. Zazwyczaj jak mi na czymś zależy i chcę aby coś się szybko wydarzyło to zawsze się przeciąga więc i zapewne tym razem tak będzie, takie moje szczęście :p a i nie zdziwię sie jak będę mieć wywoływany

Hahahah 4 kg?!:D ja nie wiem co Ci faceci maja z tą waga :D
A generalnie mojej siostrze w dzień porodu powiedzieli ze mała się urodzi oj 4,5 kg a wyszła 3200 oO

Mam tak jak Ty... Na bank przenosze i będę mieć wywolywany bo też jak czegoś bardzo chce to się ociąga :p ale jak tu nie myśleć o tym i sobie odpuścić? No nie da się :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahahah 4 kg?!:D ja nie wiem co Ci faceci maja z tą waga :D
A generalnie mojej siostrze w dzień porodu powiedzieli ze mała się urodzi oj 4,5 kg a wyszła 3200 oO

Mam tak jak Ty... Na bank przenosze i będę mieć wywolywany bo też jak czegoś bardzo chce to się ociąga :p ale jak tu nie myśleć o tym i sobie odpuścić? No nie da się :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
uświadomiłam mu, że jakby w 30 tyle ważył to do porodu chyba bym się czołgała po ziemi :D
 
Ja jestem strasznie słaba w zakładach, zero intuicji :D ale powiem ze może densik będzie następna :) albo Barnek, skoro ma takie silne przeczucie :) sobie obstawiam nie wcześniej niż 10.02 i na pewno ze 4 kg będą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja coś czuję, że jako pierworodka urodze po terminie. Co wcale nie jest mi na reke [emoji19]

.jagodka no wlasnie latwiej takie malenstwo urodzić, nie wiem czy dam rade jakies 4kg przez siebie przepchnac [emoji23]

Dziewczyny jak sie trzymacie po tym dniu?

Rozmaryn co z Toba? Bo juz podejrzewam porod!

Podsylam zdjęcie ze spaceru, niestety jak weszlismy w las to zdjecia juz szalu nie robia bo bylo ciemno jak w d. u murzyna brzydko pisząc. A sniegu nasypalo pierwszy raz od 5lat tak duzo, wedlug właścicielki pensjonatu [emoji4]

1484597473-aaaaaa.jpeg


1484596860-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry