reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojnabig tak w Szklarskiej [emoji4]

Elenna tez sie troche balam ale jeszcze ani razu nie upadlam na szczęście [emoji4] K mi kaze napisac, ze mnie moj zolnierz perfekcyjnie asekurowal [emoji23][emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
co do zazdrości odnośnie wypadu również się przyłączam!!!:D
hehe w czasach studenckich podczas sesji podglądało się żubry albo pandy, że nikt o zakładach nie pomyślał;d byłoby ciekawiej;d

moja mała daje czadu, penetruje mi okolice krocza plus łapki wkłada w pachwiny, zwariować idzie, o bólu nie wspomnę;p

co do wiesiołka i herbaty z lisci malin mam pytanie od kiedy można je stosować? zaczęłam czytać w necie i sporo może nie sprzecznych, ale różnych info znalazłam;/ wizytę mam dopiero za ponad tydzień;/

nasza kruszyna chyba urosła, albo odkryła co to są żebra mamusi;d nie wiem czy wcześniej nie sięgała czy nie były interesujące, ale teraz do pokopania się nadają idealnie;p
 
Sojnabig tak w Szklarskiej [emoji4]

Elenna tez sie troche balam ale jeszcze ani razu nie upadlam na szczęście [emoji4] K mi kaze napisac, ze mnie moj zolnierz perfekcyjnie asekurowal [emoji23][emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Rok temu w starym młynie w Szklarskiej miałam swój panieński :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elenna- fajnie, ze juz cos wiesz...ja do 1 lutego czekam na kwalifikacje. Moj lekarz, ktory dyzuruje w tym szpitalu obstawia 13-14 luty. Wole 13 ;)
Klauduska, fajne widoczki i pewnie atmosfera. Zjadlabym oscypka z grilla z zurawina a tu takaaaaa zgaga :(
Ellie rozbawilas mnie tymi zubrami ;)
 
Ja na swoim panienskim balowalam na drugim koncu Polski, w Sopocie :) bylo cudownie ale generalnie nie przepadam za tym miejscem (bez obrazy dla nikogo).
 
A propo chodzenia nie wiem jak u Was ale dzis mi maz swoje od biegania antyslizgacze na buty odstapil. Na dworze wszytsko zamarzniete wiec zeby mozna sobie wybic No i oczywiscie jest to niebezpieczne. Wiec czualam sie jak stara babcia... bo u nas wszystkie takich uzywaja;) poleacm


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na swoim panienskim balowalam na drugim koncu Polski, w Sopocie :) bylo cudownie ale generalnie nie przepadam za tym miejscem (bez obrazy dla nikogo).

Ja w Trójmieście z kolei byłam na cały tydzień z mężem zaraz po ślubie i fakt - Sopot najsłabszy ;) ale to jest takie raczej bananowe i imprezowe miasto :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klauduska zazdroszczę. Piękne widoki i ten śnieg. Ja obstawiam ze teraz bedzie Rozmaryn. Ja zapewne w terminie czyli koło 7go. Wagowo strzelam 3.5 kg, jako ze co dziecko to większe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry