reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Zazdroszczę widoków, znając mnie zaraz wyrżnęłabym orła na tym śniegu. Mój mąż teraz ciągle musi mnie trzymać jak idziemy żebym nie upadła na tym lodzie i śniegu bo moja koordynacja ruchowa jest zachwiana ostatnimi czasy :p
 
Klauduska ale ci zazdroszczę wyjazdu[emoji106]
Ja obstawiam:Rozmaryn, Densik a pózniej ja [emoji12] w czwartek dowiem się, czy w niedziele mam się zgłosić na indukcję. Wagowo u siebie strzelam około 3 kg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja koordynację i środek ciężkości też mam do bani;) dziś wywaliłam na siebie: gorącego ziemniaka, gorącą marchewkę, kiwi, zalalam szafkę wodą ze zlewu, wywaliłam szpilki z pojemniczka, 4 razy ukulam się szpilką i w sumie chyba na dziś już mi starczy. Niech żyje zgrabność

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska jakie piękne widoki [emoji4] aż słyszę to skrzypienie pod butami [emoji6]
Ja też obstawiam Rozmaryn, Densik. A ja to albo 10 albo 16 luty tak zaczynam coś przeczuwać [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super_mysz17 ja ogólnie jestem niezdara ale raczej upuszczam wszystko. Mimo to mąż przez cały spacer mnie trzymał i asekurowal bo sie strasznie bał, żebym nie zleciała ze ścieżki [emoji19]

Barnek tez bylam zdziwiona, ze tyle przeszlam! Zwłaszcza, ze mialam na sobie tyle ciuchów i przede wszystkim taakie ciezkie trapery... Ale satysfakcja jeszcze większa [emoji16] Małż ciagle powtarza, ze podziwia mnie, ze dalam rade bo droga nie byla latwa. Az milo to uslyszec [emoji4]

Dziewczyny widoki piękne ale juz jutro sie niestety żegnam z ta piekna zimą w gorach [emoji30]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super_mysz17 ja ogólnie jestem niezdara ale raczej upuszczam wszystko. Mimo to mąż przez cały spacer mnie trzymał i asekurowal bo sie strasznie bał, żebym nie zleciała ze ścieżki [emoji19]

Barnek tez bylam zdziwiona, ze tyle przeszlam! Zwłaszcza, ze mialam na sobie tyle ciuchów i przede wszystkim taakie ciezkie trapery... Ale satysfakcja jeszcze większa [emoji16] Małż ciagle powtarza, ze podziwia mnie, ze dalam rade bo droga nie byla latwa. Az milo to uslyszec [emoji4]

Dziewczyny widoki piękne ale juz jutro sie niestety żegnam z ta piekna zimą w gorach [emoji30]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie wypoczywacie? W Szklarskiej?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ellie123 też miałam wiele planów na ten "wolny" czas, na razie na planach się skończyło...
Ellena super, że na wizycie wszystko OK. Fajnie chyba tak, znać już datę narodzin dzieciątka :)
.jagódka dobrze by było, żebyś do następnej wizyty dotrwała, zawsze to byłby 37 tydzień :)

Ja nie masuję w ogóle krocza, jedynie ostatnio się zmuszam do ćwiczeń przygotowujących do porodu. Byłam u lekarki rodzinnej - osłuchowo jestem czysta, tylko gardło zapaskudzone. Dała jakiś syrop na kaszel, mam ssać tantum verde, płukać i coś tam jeszcze, a jak przez ok. 3 dni nie przejdzie, to antybiotyk. Oby przeszło, bo nie chciałabym łykać antybiotyku :/
Zdrówka!
No w sumie to się cieszę, że nie muszę czekać i być niepewną dnia i godziny. Tym bardziej, że po moim pierwszym porodzie na ktg chyba bym po 3 razy dziennie jeździła :p

Klauduska zazdroszczę wypadu. Jednak w ciąży to bym się bała, że się tam wywróce.

Ja to jakiś bezmózg jestem i nie pamiętam kto ma jakie terminy porodu. Ale jak się dowiedziałam, że prawdopodobnie bd cc to chciałam 9.02 :p i żeby nie było propozycja wyszła od lekarza :D
 
Do góry