reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Wieci co, tu chyba gbs nie badaja.. nic takiego nie pamietam z pierwszym, zobaczymy co lekarz powie. Planu brak, do najblizszych szpital ok 40km, ja wybralam ten co wiem, ze maja osprzet lepszy i tam robilam online karte ciazowa, do drugiego trzebaby bylo papierowe. My mamy narade w czwartek czy cc czy sn
 
reklama
Kasia-zosia dzwonię od rana. Dostałam znowu masę innych numerów. W końcu dali mi komórkę do położnej ale ta nie odbiera. Nie wiem co sie dzieje z moja apka na telefonie, jak napisze posta to wyglada ładnie, ale jak juz wyślę to mi sie wszystko przestawia. Ja nawet nie wiem ile przytyłam, wiem tylko ze przed ciąża miałam szparę miedzy udami a traz jej nie mam. Mój mówi ze wolałby abym po ciazy nie chudła, woli tak jak jest teraz. Niedoczekanie. Dysiak moja mała niespełna dwulatka byłaby zachwycona z tych owoców, lubi tez farby, lego duplo i ciastoline. Barnek dla 3 latka może jakiś zestaw playmobile, albo ciastolina. Dla 7 latka zestaw odrażających eksperymentów, jakaś gra planszowa?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z pierwszym przytylam 23kg i po 4tyg mialam juz 15 kg mniej i wlasnie te 8 kg schodzily najwolniej, ale do marca zeszly czyli tak jak pisza w poradnikach te 13-15kg to sa jeszcze ok, reszta to chyba tkanka tluszczowa, o ile ktos nie ma tendencji do nabierania wody.. Ja nie zosatwie sobie nadwagi , bo musialabym cala garderobe zmieniac :p
 
Nie slyszalam ani nie czytalam nic o tej herbatce i wiesiolku ale bardzo mnie to zaciekawiło i jak wrócę do domu to na pewno się w nie zaopatrzę [emoji4]

.jagodka mowisz, ze szyjka jest juz tak blisko a ja dzisiaj wyczulam "w środku" takie jakby zgrubienie na wysokosci gdzies 2cm, tak jakby mi sie cos opuscilo, taka jakby dodatkowa scianka.Ciezko mi to opisac i zastanawiam sie co to [emoji29]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Japko a ja znowu jestem zadowolona, ze nabralam takiej krągłej pupy, wczesniej miala taka mega płaska i modle sie, zeby mi po ciazy jakos drastycznie nie wyciągnęlo jej [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szpinaku nie jadam, taki uraz wyniesiony z przedszkola.

U nas raczej nie odsyłają do innych szpitali, chyba że poród duzo za wcześnie (u mnie nie maja sprzętu dla wcześniaków), tak to starają się wszystkie kobietki przyjmować ;)

Ja kiedyś czytałam o tej herbacie, ale nie wiem czy chce przyspieszać cokolwiek ;p

Moja mama szwaczką jest i mi nawet meble dla lalek szyła :D

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja szpinaku nie jadam, taki uraz wyniesiony z przedszkola.

U nas raczej nie odsyłają do innych szpitali, chyba że poród duzo za wcześnie (u mnie nie maja sprzętu dla wcześniaków), tak to starają się wszystkie kobietki przyjmować ;)

Ja kiedyś czytałam o tej herbacie, ale nie wiem czy chce przyspieszać cokolwiek ;p

Moja mama szwaczką jest i mi nawet meble dla lalek szyła :D

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom

Herbata i wiesiołek maja przyspieszać poród w sensie ze będzie trwał krócej, bo np. herbata z liści malin wzmacnia macice a wiesiołek poprawia ukrwienie śluzówki macicy. Moje porody nie były długie nigdy i mniej więcej tyle samo trwały wiec teraz to traktuje trochę jako eksperyment


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry