reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

[emoji23]Klauduska mi przy każdej ciazy pupa klapnie. Tylko w udach i na twarzy tyje. Dodzwoniłam sie do biura położnych. Powiedziała babka ze da mi numer do mojej położnej, juz nie wytrzymałam i wybuchlam bo ta niby położna nie odbiera. Babka powiedziała ze sie z nią skontaktuje i ktoś ma do mnie oddzwonić w przeciągu dwóch dni. Jak nikt nie zadzwoni mam znowu dzwonić do niej. Moja Majka zobaczyła ze Saski zrobiłam dużo warkoczyków to i ona chciała. Ma strasznie krótkie te włoski, zrobiłam dwa. Teraz słucha Willow Smith whip my hair i rzuca głowa na wszystkie strony [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po wizycie. Wszystko jak trzeba. Będzie cc. W zależności czy wybiorę szpital miejski 9-10,02 czy wojewódzki 13-14 .02. Chyba wybiorę miejski to na walentynki bd juz w domu. :)
Za 2 tyg kolejna wizyta. Gbs pobrany.
Poza tym teściowie dziś zabrali Alkę do siebie, więc sprzątam, piore i robie tym podobne rzeczy które z dzieciem ciężej ogarnąć :p

Jeśli chodzi o wagę to dziś na liczniku 72.4. Łącznie przytyłam 14 kg (poprzednio udało się tylko 12), ale przez ost miesiąc niecały kilogram przyszedł, więc myślę, że w swojej granicy 15 kg się zamknę ; )
 
Już Wam piszę:
Wiktor waży mało, bo tylko 2125g, prawdopodobnie wagowo będzie jak rodzeństwo. Szyjki nie mierzył, powiedział, że palpacyjnie ok, pobrał mi GBS (za tydzień wynik), powiedział, że brzuch mam większy niż wskazuje na to waga z usg. I macica jeszcze wysoko - to nie jest opadnięty brzuch;) Mam jutro zrobić TSH, bo mam tachykardię (ostatnio puls spoczynkowy 115 to norma:/). Rozkurczowce pobrać jeszcze tydzień, acard odstawiam, jeśli wytrzymam do kolejnej wizyty (za 3 tygodnie) to zdejmujemy pessar w gabinecie, jeśli nie to trudno. Gin idzie na urlop na tydzień, wiec przez tydzień mam nie rodzić;)
 
Ellie silikonowe antyalergiczne wypełnienie typu kulka
Monsku to trochę nie tak - ja mam założony pessar to opadnięcie brzucha nie będzie spektakularne;) Bo jednak głową Wiktor jest przyparty do pessaru, więc tylko od góry mi się obniży, no i kształt pewnie zmieni. A po wyjęciu pessaru pewnie urodzę:p
Gin do mnie na odchodne - grzecznie tam przez ten tydzień jeszcze:)
 
reklama
Do góry