reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
.jagodka no i wychodzę z takiego samego założenia! Za mna nawet w ciąży faceci sie odwracają co znowu doprowadza K do szału [emoji23]

Powiem Wam, że ostatnio zaczęłam sama dla siebie sie ogarniac w domu. Ukladam wlosy, maluje sie i ladnie ubieram nawet po domu. A moj mąż odkad mam juz wiekszy brzuszek chodzi za mna po domu i rozwodzi sie nad tym jak slicznie wyglądam z tym brzuszkiem. Jak jechaliśmy w gory to stwierdzil, ze to wcale nie prawda, ze dziewczynki zabieraja urodę bo ja jestem tak samo sliczna jak przed ciążą i on jeszcze bardziej się we mnie zakochuje... No powiem Wam, że naprawdę doceniam to na jakiego czlowieka trafiłam [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagódka - akurat w dzień dobry TVN mówili o tym jak ilość poprzednich partnerów seksualnych ma się do późniejszego życia z jednym małżonkiem :D także jeśli oboje mieliście bujne życie wcześniej to z doświadczenia powinno być wam super ze sobą (tak mówią w ddtvn haha)
No u nas z relacjami miedzy tymi byłymi a nami jest dosyć ciężko :p tylko że my wzięliśmy ślub jakieś 3 lata po ich rozwodzie więc mój M w między czasie mial dziesiątki innych lasek :)

Klauduska - u mnie to raczej ja mam takie sny, że on mnie zdradza, chociaż wiem, że tak nie jest oczywiście :) ale później też mu zadaje setki pytań haha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow, dziewczyny fajne przygody z tymi exami. U mnie było na odwrót. Zanim poznałam D umawiałam sie przez dwa miesiące z takim jednym N. Obydwoje pseudo raperzy [emoji23]. Pojechałam na wakacje do Polski, po powrocie D (juz mieliśmy 4letnia Saskie) mówi że przychodzi jego nowy kumpel, bedą coś nagrywać. Zgadnijcie kto przyszedł?? Oczywiście N. Myślałam że mi sie śni. Powiedziałam mojemu D że to ten N (wiedział o nijakim N) ile pytań mi zadał na jego temat. Jak zobaczył ze nic takiego nas nie łączyło uznał ze mogą dalej sie spotykać. Na szczęście po roku kontakt sie urwał. [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig A to Ci sytuacja hahah

Klaudusia, .jagodka Tu jeszcze fajerwerki się nie zaczęły,a dopiero mogą zacząć;) Ja czekam na rozwój wydarzeń skoro fama poszła.
 
Hej dziewczyny, ja was trochę podczytuje jak mam.chwile to coś tam skrobne, tez myślę że dobry pomysł zrobić prywatny wątek , jak coś to pamiętajcie o mnie ;)

Japko- o masakra , rodzic na korytarzu to już jakieś nieporozumienie. ... , musisz gdzieś zrobić rozrobe, ja bym chyba napisała do tego odpowiednika health and safety jak to się zajmują ciężarna. .. , I co to ma w ogóle być takie olanie - przecież w ciąży wszystko się może zdarzyć a oni G.. robią ,

Tez niestety się łącze w bólu jeśli chodzi o bezsenność,

U mnie już prezent "od dzidzi" dla starszaka ogarnięty :) , ciekawe jaka bedxie reakcja :)

Airfix - daj spokoj trzeba było szwagierkę umawiać z mężem albo coś, pewnie usłyszała gdzieś coś ze jesteś w ciąży i przyszła obczaić hehe :)

Ja juz tak marudze ze jestem gotowa do porodu [emoji23], 2 tygodnie do terminu mam ale ja chętnie pójdę wcześniej jak później, u mnie

Jagódka - dobra opowieść o exach hahah :D




Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na początku ciąży miałam sny, że zrobiłam się brzydka z rozstępami to mnie mąż zaczął zdradzać choć wiem że nigdy by tego nie zrobił, a przynajmniej nie spodziewałabym się tego po nim ;)

Moje życie seksualne było ubogie zanim poznałam męża ale też miałam 17 lat więc nie dziwne, że byłam dziewicą (chociaż w dzisiejszych czasach... ;) ). Mąż za to miał 21 i już "trochę" doświadczenia zebrał.
Ale prawda jest taka że jak teraz mówi jakiejś dziewczynie "cześć" na ulicy to zaraz sobie wyobrażam, że kiedyś się z nią przespał :D
 
A mnie polozna dzis tak nastraszyla ze kciuki za mnie trzyma, zebym dociagnela te dwa tygodnie... pchi.. moze sie uda?!

Jak wasze malenstwa juz tak siedza i sie nic nie dzieje.

Moja mala musiala na dniach zjechac bo jak w szpitalu bylam to nie byla wstawiona. Pytanie czy tam jeszcze szyjka...

Tez bym jeszcze rodzic nie chciala bo termin na 16.02 mam, chociaz do konca stycznia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry