reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja ostatnio może nie trafiłam na ex mojego męża ale na dziewczynę, która kiedyś usilnie za nim latała. Serio, od znajomych słyszałam, że to była prawdziwa obsesja i potrafiła go śledzić. Ale patrzyła na brzuszek, chyba ją dalej szlag trafia że mój ma już żonę i dziecko w drodze a ona nadal sama ;)

Kasia.zosia zazdroszczę, bo mój bardzo lubił dziewczyny zanim mnie poznał i wykorzystywał swoją urodę jak się da. Ale staram się o tym nie myśleć bo mnie szlag trafia :D

Sojna ale się złożyło :p

Klauduska miłego wypoczynku :) trochę ci zazdroszczę bo uwielbiam góry
 
Nas i tak chyba nic nie przebije :p była żona mojego męża ma dziecko i mieszka z moim byłym facetem (byliśmy razem 5 lat) :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Sojna no to piątka:D Studiowaliśmy we czworo, ona podbijała do mojego męża (kiedyś się przyznał), on do mnie (coś tam przelotnego nawet między nami było), no i okazało się potem, że oni są małżeństwem:D
Mój mąż nie stronił od kobiet, ja też mam co wspominać:D Dalej się za nami oglądają, ale to kwestia zaufania. Przynajmniej dzieci mamy śliczne:D
 
.jagodka dzieki wielkie :* Haha, to trafilyscie na siebie w bardzo dobrym momencie po prostu [emoji16]

Sojnabig przymierzalam te najbardziej obcisle a ona akurat troche bardzo przytyla po ciąży (w której byla z 4lata temu) i przymierzyla dwie suknie, i wyszla bo żadna nie pasowala [emoji23] A poza tym brala slub w ten sam dzien co my hahah [emoji23] Druga byla dziewczyna K wyszla za maz tydzien po naszym slubie [emoji23]


Kasia.zosia i tego Ci po części zazdroszczę! Bo ja mimo, że jakoś nie mam nic do tych byłych to pozostaje takie "napięcie", że zawsze chce sie wygladac, wypadac i byc lepszym... Mimo, ze staram sie tak nie robic to nie oszukam natury [emoji16][emoji4]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w ogóle o tym, że tamci są małżeństwem dowiedziałam się, bo byłam fotografem na ślubie u jej siostry ciotecznej:D hhahah. Ale miło pogawędziliśmy, żadnych złych fluidów między nami. Wszyscy we czworo jesteśmy szczęśliwi w swoich związkach, przeszłość to zamknięty rozdział:)
 
reklama
Super_mysz17 pociesze Cię bo mam tyle nauki, ze do 16 siedze z nosem w notatkach! I mogę sobie tylko popatrzeć przez okno jak pieknie sypie śnieg... Pomysl sobie, ze to akurat Ty go "usidlilas"! [emoji16] Trzeba widziec we wszystkim pozytywy!

Kasia.zosia nie obrazasz sie na niego o takie sny? Mojemu jak sie sni, ze go zdradzilam to chodzi caly dzien smutny i sie mnie pyta czy to jednak nie prawda i czy nie mam kogos na boku... [emoji16]

.jagodka i sojna no te historie to rzeczywiście przehit [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry