reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Umówiłam dziś w końcu Jaśka na bilans, za tydzień maja tez jakieś badanie w przedszkolu, któremu podlegają wszyscy zerowkowicze. Nie mogę uwierzyć ze on już do szkoły idzie za 8 miesięcy! Rodosek mi tez się nie spieszy, do terminu mam 3 tygodnie i chetnie poczekam :) ja prezenty zamówiłam dziś dla dzieciaków, muszę je sobie do torby szpitalnej wpakować żeby im dać zaraz jak przyjadą zobaczyć braciszka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Barnek ja jeszcze nie mam dziecka a juz myślę jak to bedzie ze szkołą, dorastaniem i czy dam sobie rade, i co jak będziemy chcieli miec kolejne dziecko... [emoji23] Po prostu taka nasza natura [emoji1] U mnie cora tez juz w kanale rodnym a mam jeszcze miesiac do terminu oO

Sojna mozemy sobie przybic piateczke! [emoji16] Ja byłą dziewczynę małza spotkalam w salonie sukni slubnych, haha [emoji23] To było dopiero spotkanie... A z tym brzuszkiem zrobilabym to samo! Machalabym przed nosem [emoji16]

Magdalena79 trzymaj się dzielnie!

Japko wspolczuje bardzo. Irytujące jest to, ze nikt konkretnie nic nie zalatwi tylko jedni odsylaja do drugich...

Airfix a tak czekalam na opis sytuacji jakby sie rodzinka dowiedziala o niespodziance [emoji16] Ale w szoku na pewno byli!

Wszystkozajete uff, przynajmniej wszystko sie wyjasnilo! I moze rzeczywiscie tak jak napisała jagodka odpusc sobie teb luxmed bo wiecej nerwow Ci napsuli niz pomogli...

Nadrobilam wreszcie wszystkie posty. Dojechalam w gory, wczoraj byl spacer i kolacja. Dzisiaj rano zawiozlam K na stok a sama wracam do nauki [emoji19][emoji30] Dzisiaj zamierzam zrobic troche dłuższy spacer do wodospadu. I lecimy na smazonego pstrąga [emoji7]

Co do marudzenia to mi sie strasznie brzuszek opuscil i jak ktoras kiedys pisala tez czuje sie jak z plecakiem na kolanach [emoji30]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szanowne Panie, w dziale ankiety umieściłam informację o płatnym badaniu - serdecznie zachęcam do udziału.
Link do: Płatne badanie dot. ważnych wydarzeń życiowych
Nie jest bardzo wymagające, internetowe z możliwością uzyskania nawet 140 zł wynagrodzenia.
Realizowane jest przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i dotyczy ważnych wydarzeń życiowych.
Pierwsza część badania powinna być zrealizowana na miesiąc przez wydarzeniem, czyli w Pań wypadku przed narodzinami dziecka.
Jestem do dyspozycji w razie pytań.

Pozdrawiam,
Lena
 
a te nasze suwaczki to faktycznie jakieś przekłamane kasia.zosia masz tydzień wcześniej termin, a na suwaczku masz dokładnie ten sam tydzień i dzień co ja :D
 
Klauduśka - baw się dobrze i uważaj na siebie i Polę! My kiedyś wpadliśmy na ex mojego małża gdzieś w supermarkecie, ja akurat w mini, odstrzelona, wychudnięta po Adamie, z dwójką dzieci... ale miała minę:D Za to swojego ex spotkałam na chrzcinach własnego dzieckaxD Wynajęliśmy lokal na chrzciny, jakaś inna grupa miała drugie chrzciny na piętrze na antresoli, a taras zostawili do dyspozycji gości z zewnątrz - co nam nie przeszkadzało. On mieszka niedaleko, ale to było bez znaczenia. Wyszliśmy na dwór, bo pogoda wyjątkowo dopisała, a przy stoliku siedzi on z dziewczyną i jakimiś znajomymi:D Moja mama prawie kark skręciła, żeby zobaczyć jak on teraz wygląda (kilkuletni związek z liceum i zerwany kontakt zupełnie)
Airfix - też myślałam, że będzie więcej fajerwerków:D
Mój suwak też zwariował
 
Klauduśka - baw się dobrze i uważaj na siebie i Polę! My kiedyś wpadliśmy na ex mojego małża gdzieś w supermarkecie, ja akurat w mini, odstrzelona, wychudnięta po Adamie, z dwójką dzieci... ale miała minę:D Za to swojego ex spotkałam na chrzcinach własnego dzieckaxD Wynajęliśmy lokal na chrzciny, jakaś inna grupa miała drugie chrzciny na piętrze na antresoli, a taras zostawili do dyspozycji gości z zewnątrz - co nam nie przeszkadzało. On mieszka niedaleko, ale to było bez znaczenia. Wyszliśmy na dwór, bo pogoda wyjątkowo dopisała, a przy stoliku siedzi on z dziewczyną i jakimiś znajomymi:D Moja mama prawie kark skręciła, żeby zobaczyć jak on teraz wygląda (kilkuletni związek z liceum i zerwany kontakt zupełnie)
Airfix - też myślałam, że będzie więcej fajerwerków:D
Mój suwak też zwariował

Nas i tak chyba nic nie przebije :p była żona mojego męża ma dziecko i mieszka z moim byłym facetem (byliśmy razem 5 lat) :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż nie miał żadnej dziewczyny przede mną wiec nigdy nie spotkam jego ex :D prędzej mojego, ale raczej z wszystkimi jestem w dobrych stosunkach :)
Klauduska baw się dobrze i ostrożnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry