reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
.Jagódka dostałam propozycję utworzenia forum zamkniętego. Byłoby jedno ogólne zamknięte dla nas zaufanych a ogólne bym zostawiła jakby ktoś miał ochotę dołączyć. Ja np. Zdjęć na ogólnym nie wstawię a do grupy nie każdy umie się dostać.

Ok, ale przecież my mamy zamknięte forum, to po co nam drugie?

Numer z prezentem od noworodka znam i stosuję:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
.Jagódka dostałam propozycję utworzenia forum zamkniętego. Byłoby jedno ogólne zamknięte dla nas zaufanych a ogólne bym zostawiła jakby ktoś miał ochotę dołączyć. Ja np. Zdjęć na ogólnym nie wstawię a do grupy nie każdy umie się dostać.
A u mnie cisza szyjka dalej na 1 palec więc wczoraj poprosiłam o tabletkę rozkurczową i tak gó..O to dało bo i tak boli

Popieram :)


Pisalam Wam w piątek, że mnie na usg w LuxMedzie nastraszyli, że wymiary brzuszka 3 tyg do tyłu względem pozostałych i szybko do prowadzącego, leki brać itp. Dziś byłam u swojego specjalisty od usg w klinice i wszystko jest idealnie w normie. Zdziwiony był, że tak wyszło na tamtym badaniu bo podobno ta pani dr z LM "zwykle dobrze robi usg". W każdym razie jestem spokojna już na 100%, z resztą od początku czułam, że to jakiś błąd bo na poprzednim usg (22.12) u siebie też wszystko było ok. Mały waży już podobno 2290g.
 
Ładna waga już. I odpuść sobie ten Luxmed jak takie kwiatki wychodzą;)
Ciekawe, czy mi gin pomierzy Małego dzisiaj, czy nie. Znając życie to już wolniej rośnie i znowu będą panikować, że hipotrofia.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
rozmaryn - myslisz , ze Cie wypisza dzis?
wypisali tylko nie wiem czy płakać się czy cieszyć. Śmiałam się dziś do lekarza że było tyle falstartów że w końcu przegapię ten poród, nie zdążę i urodzę w domu w poprzedniej ciąży jakoś łatwiej było a teraz taka panującą jestem. Może dlatego że z Niuńkiem nie miałam takich skurczy.
 
Witam:) ale naskrobałyście:) u mnie noc ciężka zgaga, ból brzucha, skurcze i co chwila musiałam do wc...
Też jestem za tym, żeby był porządek na forum i żeby nie zakładać tysiąca nowych tematów, bo to tylko utrudnia odnalezienie potrzebnych informacji
Magdalena79 współczuję przeżyć.Trzymaj się.
Witam nową mamusię i powodzenia dla wizytujących:)
 
Wszystkozajete daj sobie spokój z Luxmedem, niepotrzebnie cie stresują ;) ja pamiętam jak byłam raz u innego lekarza na usg 3d i powiedział, że mały ma za duży żołądek. Ale się zestresowałam.. a później moja lekarka powiedziała mi że prawdopodobnie napił się wód i tyle a ten mnie nastraszył, że po nocach nie spałam.

Właśnie czasem jak tak przeglądam co piszemy a tu nagle ktoś całkiem obcy, kto nigdy się nie udzielał wystawia jakąś ocenę to jestem zdziwiona, że ktoś nas tak podgląda i człowiek się wtedy tak dziwnie czuje, że jest obserwowany

A ja dziś miałam fajną noc. Nie słyszałam nawet jak mąż do pracy wychodził. I zastanawiam się jak to jest, że w dzień latam co pół godziny na siku a w nocy ani razu

Ja wizytuję dopiero 26 i mam nadzieję, ze to będzie już ostatnia moja wizyta. Ale nie mogę się doczekać bo ostatnio tak fajnie było widać dziurki w nosie małego a i stopy też pokazywał :)

Miłego dnia dziewczyny :)
 
Powodzenia na wizytach dziś :)
Ja ostatnia będę mieć na pewno w dzień terminu (chyba ze nów doczekam :D) No i potem co drugi dzień na ktg. Ciekawe czy będzie tak jak przy dwóch poprzednich porodach czy coś się zmieni :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no ja ostatnio miałam problem z moim sześciolatkiem, ubzdurał sobie, że jak się dzidzia urodzi to go wywieziemy gdzieś i zostawimy o_O wyjątkowo nieznośny się zrobił :( na szczęście przekonałam go pokazując mu zdjęcia, jak się brat jego urodził i tłumaczyłam, że nikt go wtedy nie porzucił to i teraz tak nie będzie ;)
my prezent od dzidzi już dawno mamy dla chłopaków kupiony, w poprzedniej ciąży młodszy też przyniósł prezent :D
powodzenia na wizytach :)
magdalenko współczuję stresów i trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku ;)
a ja mam etap, oby dzidzia w brzuchu jak najdłużej siedziała o_O a zostało mi jakieś 4 tygodnie :) mam kilka spraw jeszcze do ogarnięcia ;) a torbę to chyba przed porodem spakuję, bo jakoś mi się nie śpieszy :D
 
Do góry