reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Misia-A witaj w klubie. Też nie moge spać. Spałam od 2giej do teraz, czyli 4.30 a o 6 rano już muszę wstawać. Ja Saski robiłam prezent od siostry, teraz też myśle co brat mógłby dać dziewczynom. Majka prawdopodobnie jakiś zestaw play doh (ma bzika), z Saskia problem bo to dziecko ma juz wszystko. Ellie123 podobno tyle dzieci sie ostatnio rodzi, szpitale przepełnione, bałagan w komputerach. Dwa lata temu jak byłam w ciazy z Majka nie było takiego zamieszania. Wizyty normalnie co 4 tygodnie (bez badań ginekologicznych, badali ciśnienie, wagę, mierzyli brzuch). Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, dzień beznadziejny to i człowiek marudny i wygadać sie musi. Szturmuje dalej [emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój 8 lat temu przyjechał po mnie do pracy w nocy w zimie (pracowałam w barze jego siostry, jakis km od domu) w samych majtkach bo się mu ubierać nie chciało, już w łóżku leżał... do dziś nie wiem czy się śmiać czy płakać :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Padlam [emoji16][emoji23][emoji23][emoji23]

Do tego ból głowy prawie codziennie :(
)

I mnie to samo
Czuje się fatalnie [emoji33][emoji32][emoji43]

Witam lutowe mamusie, też jestem jedną z nich, termin z om mam na 28 luty a na cesarki 23 luty. To moja trzecia ciąża i trzeci synek[emoji5]. Poprzedni mają 14 i 6 lat. .

Witaj [emoji4] też mam dwóch synkow, 10 lat i 4,a teraz w drodze córcia [emoji4]
Barnek mój syn ma 5 lat a ja tez już myśle co to będzie za 10 :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mogę Wam napisać jak pyskuje taki 10 latek [emoji23][emoji23][emoji23] wie wszystko o wszystkim najlepiej, szkoli młodsze rodzeństwo i wiecznie strzela fochami [emoji51][emoji48][emoji23][emoji23][emoji23] ale też rozczula śniadaniem do łóżka dla rodziców, pomocą gdy potrzeba i tulaskami z bratem [emoji3][emoji3][emoji3][emoji4]

Ja dziś jestem nie do życia, noc nieprzespana, siku co 5 minut, ból głowy, z lekka ból brzucha [emoji22]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Od godziny nadrabiam co tu napisalyscie :-D no bezsenności to nie leczy ;-)
Nie mogę spać :-( jakoś mi dziwnie, w brzuchu lata, Miki też ciut kopie.

Ktoś wcześniej pisał nie zaznaczylam sobie kto, że córka pyta co będzie po porodzie, czy rodzice będą ją kochać.
A ja przeczytałam ostatnio artykuł gdzie pisali że jedną z wazniejszych rzeczy do zabrania do szpitala na poród jest drobny prezent który noworodek ma "wręczyć" starszemu rodzeństwu ;-) coś w typie "przychodzę w pokojowych zamiarach!" w sumie ciekawe to, nawet bym nie wpadła! Jak zdarze to coś ogarne jak nie to mojego pogonie po jakiegoś resoraka w dzień porodu ;-)

A wracając, chcę spać a nie mogę :-( jak to jest że zwierzęta czuja zbliżający się poród a ludzie siedzą i czekają tygodniami a przychodzi zawsze z zaskoczenia? x)

Prezent nie tylko od dzidziusia, warto tez powiedzieć rodzinie żeby nie przynosiła miliona rzeczy dla noworodka ale pamietała tez o starszych dzieciach, choćby słowem. Niech choć jedna osoba przyniesie coś dla starszego brata/ siostry. Ja tak robię u znajomych i oni tak robią u mnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdalena79 Współczuję Ci bardzo. Tyle strachu się najadlas. Trzymam kciuki żeby Adaś jeszcze został troszkę w brzuszku :)

I z mojego planu ukrycia ciąży przy rodzina męża nic nie wyszło i to tak blisko było...wczoraj po 3latach ni z gruszki ni z pietruszki szwagierka zadzwoniła czy może przyjechać...No myślałam ze padne. Zaproszenie na imprezę przywiozła,akurat jak po porodzie będę...już pewnie wczoraj rodzina obdzwoniona była.
 
Przykro mi Dziewczyny ze macie takie problemy ze spaniem. Ja sama jestem w szoku ze od jakiegos tygodnia nagle potrafię przespac cala noc z jednym wstaniem do łazienki. Wczesniej bezsennosc, zgaga, bol kregoslupa, itp. Nie wiem co się tak teraz poprzestawialo ale zycze Wam tego samego:-)

Magdalena79 również Ci wspolczuje przeżyć. Trzymaj Cie sie.

Rozmaryn jak tam sytuacja?

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jakos co chwile w nocy brzuch macalam, bo mlody cos sie mniej rusza, a to nowosc dla mnie. Wiec dzis mpw mi zombie, a tu trzeba mlodego do logopedy, biblioteka i wlasna robote za kompem odhaczyc.

Ja sie nie znam na grupach itp ale przyznam sie szczerze, ze bylo kilka takich postow, ktore napisalam i skasowalam, bo jakos wydawaly mi sie zbyt jawne, choc wcale mojej tozsamosci nie ukrywam i klmastw nie tworze. W sumei fajnie byloby po prostu nasze watki, ktore pzrez te 9m-cy wypisalysmy zamknac i tyle. A jak ktos sie jeszcze objawi to napisze do moderatorek i moze dolaczyc :)

Tez myslalam nad tymi upominkami, zeby nie zapomniec o starszaku. Ja duzo wybieram z nim tzn np wczoraj on sam wybieral kolor smoczka itp
 
.Jagódka dostałam propozycję utworzenia forum zamkniętego. Byłoby jedno ogólne zamknięte dla nas zaufanych a ogólne bym zostawiła jakby ktoś miał ochotę dołączyć. Ja np. Zdjęć na ogólnym nie wstawię a do grupy nie każdy umie się dostać.
A u mnie cisza szyjka dalej na 1 palec więc wczoraj poprosiłam o tabletkę rozkurczową i tak gó..O to dało bo i tak boli
 
reklama
Do góry