reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Magdalena trzymamy kciuki, bedzie dobrze ;)

Ja też jestem za zamkniętym. Zastanawiam się czy on już jest czy dopiero będzie bo pewnie dostępu nie mam :p
 
Jestem za przeniesieniem się na zamknięty, albo zamknięciem tego. Marcówki zdecydowana większość postów mają na zamkniętym, jest też wątek ogólny, żeby mogły nowe osoby dołączać i jeśli one się udzielają na tym ogólnym to są zapraszane na zamknięty. Tak samo nieaktywne od dawna osoby są usuwane z zamkniętego, żeby zachować jakąś tam prywatność i mieć aktywną społeczność, a nie tylko tabuny czytaczy. Co do dodawania nowych wątków przez poboczne osoby to ja akurat tego nie zauważam bo korzystam tylko z aplikacji w sumie i zaglądam w subskrybowane, ale porządek musi być :)

Magdalena w szpitalu jesteś nadal tak? Sterydy na płucka dostałaś?
Dostałam jedną dawkę a druga ma być po 24 godz.
 
hmm rozumiem, że jesteście za zamkniętym. Tak się zastanawiam czy podchodzę pod "tabun czytaczy", udzielam się dosyć skromnie, bo po prostu wydaje mi się, że u mnie nic się jakoś nie dzieje (albo tego nie dostrzegam), ale swoimi postami (bez moich pytań) nieraz rozwiałyście wątpliwości czy bolączki związane z ciążą, za co Wam bardzo dziękuję:))

magdalena - nawet sobie nie wyobrażam co czujesz, ale wierzę, że jesteś w dobrych rękach

swoją drogą nie pomyślałam, że w sumie fajnie by było wybrać się z małżem na "rande-wu" ostatni raz we dwójkę:))) dobry pomysł:) coś ogarnę:)
 
Matko dziewczyny, ale naskrobalyscie, duzo tego. Ja dzis w koncu sie za prace wzielam i przynajmniej stare mejla odpowiedziałam bo juz sie zbierałam a ciagle mi sie nie chcialo. Blee

Ja jestem za zamkniętym, jestem generalnie przeciwnikiem pokazywania siebie i rodziny na forach, tak aby każdy mógł to zobaczyć. U nas sa grupy zamknięte na FB, i tam głównie wszyscy piszą.

Magdalenka 34 to juz wysoka ciąża. Nawet jakby dziecię sie miało teraz urodzić to wazy juz pewnie ze 2,5 kg. Ja mam wcześniaka z 34 tg i oprócz problemów z karmieniem to innych nie było. Karmić sie udało, tylko stresujące to było. A tak synciu jest zdrowy. Ma dzis 7 lat i cały dzień sie o cos ze mną wykłócał. Nie wiem jak dam sobie radę w okresie dojrzewania... .. wiem wiem tutaj noworodki a ja o dojrzewaniu plotę ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdalena79 o matko! Współczuję przeżyć. Trzymajcie się!

Ja bym chyba wolała, żeby ten zamknąć wątek zrobić zamkniętym i do tego kilka tematów potem możemy podciągnąć. Takie jak historie z porodówki itp itd. Byłoby wszystko w jednym miejscu.
 
reklama
tylko ja mam taki problem, że na ten już zamknięty nie umiem trafić... i nie rozumiem czy to jakiś nowy będzie zamknięty, czy wszystko tu, czy ten już zamknięty... mam nadzieję, że nie poplątałam [emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam tak samo, nie mogę się połapać z tymi zamkniętymi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry