reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Hej :)

Jeżeli chodzi o obrączki to mój mąż nosi cały czas ja w sumie też tylko tu w szpitalu 3 tyg temu oddałam do domu bo po kroplówkach tak mi ręką spichlerz ze myślałam że już się jej nie da zdjąć. W tej chwili wróciła do normalnych rozmiarów ale już nie będę ryzykować.

My dziś mieliśmy usg no i nasz bączek malutki jest , waży 2440 tylko , mieści się w granicach normy ale wychodzi na to ze nasz okruszek będzie drobniutki no jeszcze 4 tyg przed nami o ile dotrwamy a raczej nie także pewnie nue osiągniemy 3 kg ale ważne żeby zdrowiutki był a potem nadrobi co swoje :) . No i kolejny raz mowa o wyjściu do domu jutro się okaże po badaniu ginekologicznym co z moja szyjka i czy wyjdziemy bo w sumie mały główkę ma bardzo bardzo nisko i tak mnie ostatnio kości miednicowe bolą i juz wiadomo czemu :)

Jak zwykle smaka robicie na domowe jedzonko :)

No u mnie mąż też już łóżeczko zakupił i wszelkie dodatki , pościel popral teściowa ma poprasowac i tylko trzeba ubrać i gotowe dla syncia :)
 
reklama
Densik - na kiedy masz termin? Bo chyba podobnie do mnie - ja mam na 9 luty. W poniedzialek Moja wazyla 2410 gram wiec bardzo podobnie. Podziwiam ze tak dzielnie dajesz rade tyle czasu w szpitalu juz.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie urodziłam jeszcze, skurcze ustaly dopiero w nocy. Dzisiaj bylam ba kontroli i wszystko w porzadku, zadnych przeciwskazan do wyjazdu nie ma.

Byłam wczoraj u dentysty, dwa zeby za jednym razem zrobione. 300zl pożegnalam. Na szczęście już dużo nie zostalo. Ale jestem juz zmęczona i wkurzona tymi ciaglymi ubytkami. A po wizycie malz oczywiscie wszystko musial robic po swojemu i na koniec dnia taka klotnia poszla...

Wieczorem nadrobie wasze wpisy, a teraz dalej walcze na uczelni...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
la nina - nie wiem skąd Ty czerpiesz takie pokłady energii, może powietrze jakieś lepsze macie;d???

ja to jestem bo jeste, czuję się bardzo ociężała. Trochę się pozmieniało u nas w ostatnim czasie - bardzo lubię planować, nie zawsze zrobię wszystko co zaplanuję, ale lubię mieć plan i odkreślać - widzę progress;d ale od jakiegoś czasu nawet tego mi się nie chce, nic zero! w domu jako tako, bo czasem koleżanki zajrzą, to niech jakoś wygląda, ale porządkiem bym tego nie nazwała, obiadów mi się robić nie chce, bo i zresztą weny nie mam... nic mi się nie chce, a marudna jestem jak diabli;p jedyne co to to krocze mi ciągle dokucza! koszmar!

wiem, że juz pytałam, ale za chiny nie odnajdę na któej to było stronie;d apropo żelu natalis czy coś takiego? aplikje się go tuż przed 2 fazą porodu czy jak? będę robić zamówienie w aptece i nadal się zastanawiam czy warto, bo troszkę jednak kosztuje. Warto czy nie warto?

czy któraś robi masaż krocza? jest możliwe, że wzmaga on te bóle krocza? niby jest delikatny, ale tak się zaczęłam zastanawiać
 
Densik - moja Klaudusia się urodziła z taką wagą:)
Rodosek ja się wcale nie pcham przed szereg - na razie;) Tak jak mówię, jeszcze dwa tygodnie minimum.
Lasagne uwielbiam:) Tylko zawsze sporo z nią roboty, więc mi się nie chce;)
 
Hej, my oboje nosimy obrączki ;) Ja tylko sprawdzam czy mogę zdjąć ;) A zobaczcie w jakich sytuacjach faceci je gubią... Wydaje mi się,że wynika to z ich niedopasowania. Mi nigdy nie zdążyło się by mi obrączka SPADŁA.No chyba, że ktoś się nimi bawi...

Ja mam wizytę we wtorek i zakaz przutulania :( od gina, ciekawe czy coś mi tam postępuje...?
 
Hej, my oboje nosimy obrączki ;) Ja tylko sprawdzam czy mogę zdjąć ;) A zobaczcie w jakich sytuacjach faceci je gubią... Wydaje mi się,że wynika to z ich niedopasowania. Mi nigdy nie zdążyło się by mi obrączka SPADŁA.No chyba, że ktoś się nimi bawi...

Ja mam wizytę we wtorek i zakaz przutulania :( od gina, ciekawe czy coś mi tam postępuje...?

Właśnie mówiłam mojemu, że mi też jakoś nigdy nie spadla... Ściągam ja tylko do zagniatania ciasta ale wtedy zawsze leży w jednym miejscu..

Trzymamy kciuki za wizytę! My mamy w środę i to będzie już 39 tydzień..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry