reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Densik, a żebyś wiedziała, że odczucia podobne..Właściwie to nigdy nie czułam się aż tak dziewicą jak po pierwszym porodzie:D strasznie mocno mnie zszyli
 
reklama
Seks po pierwszym porodzie? Zaczęliśmy próbować jakoś 6-8 tygodni po (miałam nacięcie) i pierwsze kilka razy się nie udało bo bolało, potem sie okazało ze wystarczyło zmienić pozycje i ze tak powiem kąt :D także nie ma co się załamywać jak się nie uda od razu (ja się popłakałam) :) po drugim już było bez problemu bo popękałam malutko i szwów było niewiele.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz od dwoch miesięcy na "głodzie"... Niestety u mnie nie da rady, dziecko zajmuje w srodku za duzo miejsca [emoji30] Jak sobie pomysle, ze jeszcze 3/4 miesiace przerwy to mi się aż przykro robi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My próbowaliśmy po jakichś 4-6 tygodniach - jak gin dał zielone światło, pierwszy raz to była porażka, ale kolejny już z powodzenieniem;) Przy drugim porodzie to samo. Ginekolog mi doradził takie fajne globulki z kwasem hialuronowym i bardzo mi pomagały, niestety przy karmieniu musiałam często ich używać.
Klauduśka, ale są inne formy niż penetracja przecież? U nas odpada wszystko i to dopiero jest ból.
 
No wlasnie chyba trzeba przed porodem sie poprzytulac :)
Farbujecie wlosy farba z amoniakiem? Przez cala ciaze farbowalam bez ale strasznie szybko schodzil kolor i nie pokrywalo do konca siwych... teraz kupilam z amoniakiem i maske od meza z pracy wzielam wiec chyba powinno byc ok :)
 
No wlasnie chyba trzeba przed porodem sie poprzytulac :)
Farbujecie wlosy farba z amoniakiem? Przez cala ciaze farbowalam bez ale strasznie szybko schodzil kolor i nie pokrywalo do konca siwych... teraz kupilam z amoniakiem i maske od meza z pracy wzielam wiec chyba powinno byc ok :)

Tak, farbuje normalna farba bo właśnie te bez amoniaku szybko się splukuja


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas zakaz przez cala ciaze ze wzgledu na moja szyjke. Moze tak 2-3 miesiace po porodzie bedziemy probowac, chociaz ja nie za bardzo lubie bo jak karmie to mi mleko leci podczas i to jakos mi tak nie wszystko pasuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ją się wczoraj przytulałam z mężem i żałuję bo nie jestem w stanie utrzymać pozycji stojącej tak bolą mnie pachwiny (nie wiedzieć czemu) skurcze są jakby mocniejsze zresztą nie wiem dokładnie bo chyba się czymś zatruła i boli mnie ogólnie brzuch i czyści niemiłosiernie
 
Do góry