reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny kiedy lekarze zaczeli wysylac was na ktg? Moja mama ostatnio mowila, ze miala juz jakos od 33tc. Tak sie zastanawiam czy kazda powinna miec je robione czy to zalezy od lekarza [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja np mam pierwsze teraz (35 tc) ale moja koleżanka chodzi do tego samego lekarza i ma sie zgłosić na ktg w dniu terminu porodu. Dużo też pewnie zależy od tego kto jaką ma ciąże, czy z problemami czy bez. U mnie wskazaniem akurat jest nadciśnienie chyba :)
 
Teraz ktg miałam ze względu na pobyt w szpitalu wcześnie (27 tc) i mam na każdej wizycie. W poprzedniej ciąży miałam od 32 tygodnia na każdej wizycie a od dnia terminu co 2 dzień. Ale w pierwszej w Polsce dopiero jakoś pod koniec. Jagódka mi w Polsce nie kazali liczyć ruchów, ale tez miałam tylko kilka ktg wtedy. Tutaj nie liczyłam ani w szpitalu ani u żadnej z moich 2 lekarek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie ktg mieliśmy zacząć od 36 tygodni co tydzień. Jednak z powodu tego że trafiliśmy do szpitala w 26 tygodniu, to od tego czasu juz miałam 4 czy 5 razy, a jesteśmy teraz w 35 tygodniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry