reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Grabciu przecież to nie jest ważne jak, najważniejsze, że oboje jesteście cali i zdrowi, dojdziesz do siebie i będzie Ci naprawdę wszystko jedno:)

Ja płytki mam ok 350tys, trzymają się dobrze, gin z uporem maniaka je kontroluje, bo przy acardzie to kluczowy parametr.

Gamka jedzenie to była ostatnia rzecz o jakiej myślałam przy porodzie;) Ale pić mi się chciało dość mocno.
 
A ja byłam głodna :D o 8 dali mi żel na wywołanie, po 12 zjadłam obiad i po 14 urodziłam :) przy pierwszym porodzie nie jadłam od szpitalnego śniadania do właściwie drugiego dnia rano, choć o jedzeniu tez nie myślałam wtedy za bardzo, pierwszy porod chyba jednak bardziej się przeżywa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabciu GRATULUJĘ MAMUŚKA!!! :)
.jagódka ma rację-nieważne jak, ważne że jesteście cali i zdrowi!

klauduska-cuuudne te drożdżówy! muszę i ja spróbować ale wyglądają!!!
minie mi 37 tc i wracam do wypieków i stania przy garach:D

u nas ktg pierwsze w dniu terminu albo jeżeli są wskazania.
 
reklama
U nas dają normalne jedzenie, dobre i ładnie podane. Przynajmniej na śniadanie. Kanapki z szynka/serem ogórkiem plus sok i kawa. W każdym razie chodzi o sile żeby mieć .... oj dziewczyny o porodach to ciagle piszemy i cos mnie skurcze męczyć zaczęły. Idę sie wykapać i spc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry