reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Grabciu gratuluję!!!
images


No to worek z Lutówkami uważam za oficjalnie otwarty!
 
Grabcia gratulacje! Aż sobie uświadomiłam, że za niedługo sama zobaczę w końcu synka :)
Teraz tylko czekać na następne wiadomości o lutowym dzieciaczku :)

Mysz a powiedz bez rozkurczowego wogole nie czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czuję ale bardzo słabo i nie wszystkie ruchy przypuszczam, dlatego tydzień temu w środę panikowałam i chciałam jechać na ktg, bo słabo go czułam. Później zorientowałam się, że to przez twardy brzuch
 
Grabcia, gratulacje! Zdrowia dla Was :) moze za drugim razem uda sie sn jesli bedziesz chciala :)
Ja 1go ide do szpitala wpisac sie w zeszyt kolejkowy do cc. Zalezy mi na 13tym i mam nadzieje ze sie uda :)
 
Liczy się ruchy koniecznie podczas ktg po to, żeby zobaczyć czy dziecko ucieka spod ktg bo się rusza, czy zanika mu tętno.. Ponadto jak dziecko się rusza to potrafi sfałszować liczbę skurczy. I albo liczy się w głowie, albo klikaczem - klikacz jest fajny, bo on stawia kreskę na ktg i widać w którym dokładnie momencie jest ruch
Klauduśka - śliczne Ci wyszły:) Smacznego
 
Liczy się ruchy koniecznie podczas ktg po to, żeby zobaczyć czy dziecko ucieka spod ktg bo się rusza, czy zanika mu tętno.. Ponadto jak dziecko się rusza to potrafi sfałszować liczbę skurczy. I albo liczy się w głowie, albo klikaczem - klikacz jest fajny, bo on stawia kreskę na ktg i widać w którym dokładnie momencie jest ruch
Klauduśka - śliczne Ci wyszły:) Smacznego

No to już wszystko jasne :) Nie zdarzyło mi się nigdy liczyć ani klikać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liczy się ruchy koniecznie podczas ktg po to, żeby zobaczyć czy dziecko ucieka spod ktg bo się rusza, czy zanika mu tętno.. Ponadto jak dziecko się rusza to potrafi sfałszować liczbę skurczy. I albo liczy się w głowie, albo klikaczem - klikacz jest fajny, bo on stawia kreskę na ktg i widać w którym dokładnie momencie jest ruch
Klauduśka - śliczne Ci wyszły:) Smacznego

Mi też nigdy nie kazali liczyć ruchów :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry