reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
No my już po. Niestety skończyło się cesarka bo tętno zanikalo[emoji22] ale mały zdrowy 2600g, 50cm i 10 punktów

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Grabcia gratulacje !!! Odpoczywaj kochana a pozniej nam wszystko napisz !!!! Duzo zdrowka dla waszej dwojki :) az mi sie plakac chce ale przez ciaze to sie wzruszam non stop... no i termin mialysmy ten sam......
 
Dawno mnie tutaj nie było, wchodzę teraz i takie wiadomości :)

Grabcia gratulacje !!!!

Dziewczyny od 4 tyg jestem leżąca, przed świetami podczas rutynowej wizyty u ginekologa ktg wykazało skurcze i rozpoczęcie akcji porodowej [emoji43] Natychmiast przewieziono mnie do szpitala gdzie zostałam podłączona pod pompę z Fenoterolem, który pomógł uciszyć skurcze , dostawałam tez Celeston w tyłek na rozwój płucek maluszka. Na szczęście skończyło sie na strachu i po tygodniu zostałam wypisana do domu, jednak muszę leżeć i sie oszczędzać zeby dorwać przynajmniej do donoszonej (obecnie 34tc).

Nie jestem w stanie juz nadrobić forum ale mam nadzieje ze j Was lutowki wszystko dobrze [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry