reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Z tym jedzeniem co kraj to obyczaj... i rozne zalecenia. U mnie tak samo, jak przyjechalam o 6 rano zeby rodzic to sie pytali czy sniadanie jadlam i zaraz z kanpkami polozna przyszla plus caly dzbanek soku, zebym miala sile rodzic. I pewnie cesarke w razie komplikacji tez zakladaja.
Sonja to kiepsko ... ze tak jest


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ach ta zazdrość, podle uczucie :D Ktoś mi ostatnio mówił ze teraz coraz więcej ludzi nie potrafi się juz cieszyć tym co ma, nie potrafi odczuwać wdzięczności. Szkoda jak się miesza do tego dzieci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia trzymam kciuki i strasznie zazdroszczę, że niedługo będziesz z maleństwem! [emoji4]

Wszystkozajete ja też póki co aż tak nie narzekam, chyba bardziej psychicznie się męczę. Ale też zdałam sobie sprawę, że dziewczyny są kilka tygodni do przodu. Więc może za te dwa/trzy tygodnie będę umierać [emoji29]

Kasia.zosia różni ludzie są. Mnie już nic nie zdziwi.Moze ta mama boi się, ze jej dziecko za bardzo oplubi sojne. Znam sytuację z mojego miasta rodzinnego, gdzie facet zrobił dziecko jednej dziewczynie. Zostawił ją dla innej. Tej też zrobił dziecko i jeszcze zanim urodziła ją też zostawił... Szkoda tych dzieci po prostu. Facet ma je gdzieś, nawet ich nie odwiedza. Wszystko działo sie na przestrzeni 2/3lat. On ma 23lata a one po 21... I co nim kieruje, że ma takie parcie na plodzenie dzieci?

Udały mi się te bułeczki! Jagodka przepis rewelacja, skoro mi wyszly to znaczy, ze naprawdę każdemu wyjdą [emoji23] Może najpiękniejsze nie są ale małż zadowolony, mówi, ze przepyszne [emoji4] Zrobilam z czekolada gorzka/mleczną i marmolada.

1484065237-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry