reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
.jagódka, liczę, że mnie też się to nie zdarzy :D
sojnabig, ale ona nie nastawia małej przeciwko Tobie?
kasia.zosia to u nas właśnie jest na odwrót - to mąż prędzej się obudzi, niż ja. Aczkolwiek mam nadzieję, że jak mała się urodzi, to to się zmieni.
Barnek, nam na szkole rodzenia mówili, że jak już się zacznie poród (1 faza), to nie powinno się jeść, na wypadek nagłej cesarki.
Super_mysz17, za mną też coś chodzi od dwóch dni, ale do tej pory nie wiem co :D

Jakie macie rozmiary czapeczek dla maluchów? Kupiłam na obwód głowy 36 i się wydaje taka malutka ;)
 
To klikanie zależy od aparatu:) Jak byłam w szpitalu to raz dostawalam ktg w którym się klika na ruch dziecka, a drugim nie. Jedno i drugie jest dobre:)
 
.jagódka, liczę, że mnie też się to nie zdarzy :D
sojnabig, ale ona nie nastawia małej przeciwko Tobie?
kasia.zosia to u nas właśnie jest na odwrót - to mąż prędzej się obudzi, niż ja. Aczkolwiek mam nadzieję, że jak mała się urodzi, to to się zmieni.
Barnek, nam na szkole rodzenia mówili, że jak już się zacznie poród (1 faza), to nie powinno się jeść, na wypadek nagłej cesarki.
Super_mysz17, za mną też coś chodzi od dwóch dni, ale do tej pory nie wiem co :D

Jakie macie rozmiary czapeczek dla maluchów? Kupiłam na obwód głowy 36 i się wydaje taka malutka ;)

A mnie po podaniu zelu na wywołanie porodu wysłali na obiad żebym miała sile rodzic :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia trzymam kciuki :)

Jak czytam o Waszych dolegliwościach to utwierdzam się w tym, że nie mam na co narzekać. Chociaż też tp mam najpóźniej, więc może się okazać za 2 tyg, że mnie wszystko boli ;) Brzuch mi twardnieje jak za dużo robię i w sumie póki co innych bolączek nie mam.

Wczoraj urodziła nam się w rodzinie dziewczynka u kuzyna męża. I dopiero teraz chyba do mnie dotarło, że skoro ona rozpakowana to zaraz i na mnie kolej ;)
 
.jagódka, liczę, że mnie też się to nie zdarzy :D
sojnabig, ale ona nie nastawia małej przeciwko Tobie?
kasia.zosia to u nas właśnie jest na odwrót - to mąż prędzej się obudzi, niż ja. Aczkolwiek mam nadzieję, że jak mała się urodzi, to to się zmieni.
Barnek, nam na szkole rodzenia mówili, że jak już się zacznie poród (1 faza), to nie powinno się jeść, na wypadek nagłej cesarki.
Super_mysz17, za mną też coś chodzi od dwóch dni, ale do tej pory nie wiem co :D

Jakie macie rozmiary czapeczek dla maluchów? Kupiłam na obwód głowy 36 i się wydaje taka malutka ;)

Przypuszczam, że nastawia..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gamka myśle ze 36 będzie dobre. Moja córka urodziła się duża a obwód główki miała 35,5cm
Sojna to nie za fajnie. I nie bardzo rozumiem jej mamy. Przecież tu chodzi o to żeby dziecko czuło się dobrze u taty i i ciebie. Ona przecież nie musi się z tobą przyjaźnić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gamka myśle ze 36 będzie dobre. Moja córka urodziła się duża a obwód główki miała 35,5cm
Sojna to nie za fajnie. I nie bardzo rozumiem jej mamy. Przecież tu chodzi o to żeby dziecko czuło się dobrze u taty i i ciebie. Ona przecież nie musi się z tobą przyjaźnić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ona jest zazdrosna o, że tak powiem poziom naszego życia...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry