reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Nie no mam nadzieje ze jeszcze nie :-) ale mialam dzis zaplanowana wizyte u mojej lekarki na 14:45. Jeszcze nie dojechala. Mam nadzieje ze bedzie, tylko może w korkach stoi.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam straszną noc brzuch mnie bolał, stawiał się do tego Mała się obudziła,a że walczymy by spała sama jak się przebudzi to była trochę awantura. Koniec końców spała sama u siebie,ale rano były muchy w nosie...
Wasze dzieci też Was wołają w nocy? Moja córka w sierpniu 5-lat skończy.

Co do płynu do higieny intymnej to mi położna w pierwszej ciąży radziła by nie wprowadzać zmian i używać tego co zawsze i taki też mam plan. W moim przypadku to Provag.
 
Ja miałam straszną noc brzuch mnie bolał, stawiał się do tego Mała się obudziła,a że walczymy by spała sama jak się przebudzi to była trochę awantura. Koniec końców spała sama u siebie,ale rano były muchy w nosie...
Wasze dzieci też Was wołają w nocy? Moja córka w sierpniu 5-lat skończy.

Co do płynu do higieny intymnej to mi położna w pierwszej ciąży radziła by nie wprowadzać zmian i używać tego co zawsze i taki też mam plan. W moim przypadku to Provag.
Do nas co dwa tygodnie przyjeżdża córka mojego M. Jak on ma nocki to śpi ładnie sama w drugim pokoju, a jak on jest w domu to nagle córeczka tatusia spać sama nie będzie i darcie się i płacz jest przez całe dwie noce... W sierpniu kończy 7 lat. Trwa To już dwa lata, nie wiem czy jest zazdrosna o mnie czy co ale to jest powoli nie do zniesienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna, przegięcie. Zaborcze to dziecko. Może czuje się odrzucone, teraz jak jesteś w ciąży pewnie czuje się zagrożone. 7-latek już zdecydowanie nie powinien spać z rodzicami.
 
Możliwe, że jest zazdrosna, a jaką ma relację z Tobą? Lubi Cię? Może spać ją kladzcie razem? Hmmm .. Swoją drogą ciekawa jestem jak to jest gdy moja młoda jedzie do taty on też ma nową kobietę, która jest w ciąży. Mieszka ze mną i moim mężem czasem też jest o niego zazdrosna,ale relacja mama córka jest inna niż ojciec córka zwłaszcza raz na dwa tygodnie.
Do nas co dwa tygodnie przyjeżdża córka mojego M. Jak on ma nocki to śpi ładnie sama w drugim pokoju, a jak on jest w domu to nagle córeczka tatusia spać sama nie będzie i darcie się i płacz jest przez całe dwie noce... W sierpniu kończy 7 lat. Trwa To już dwa lata, nie wiem czy jest zazdrosna o mnie czy co ale to jest powoli nie do zniesienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dwoch chlopcow w domu. 7 latek nigdy nie wola, czasem przyjedzie Sam w nocy i powie ze mu sie cos strasznego snilo. Ale ja albo m zaprowadzimy go do jego lozka, chwile polezymy i poczekamy az zaśnie, czasem wskoczy do nas do łóżka i śpi daje z nami. Głównie nad ranem w weekendy. 3 latek ma lepsze ale i gorsze noce, tyle ze on dopiero co od nas wyemigrował i śpi sam moze od 3 tygodni. Budzi sie czasem 5 razy a czasem wcale.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u nas Zosia (18m) śpi prawie zawsze sama, chyba że się obudzi w nocy i nie może zasnac. Ale to się rzadko zdarza i szczerze nie lubię z nią spać bo strasznie się wierci i kopie. Jasiek (5) tez śpi sam, chyba że ma wolne to mu czasem pozwalamy z nami, albo czasem materac mu kładziemy u nas w sypialni. A czasem jak się zmoczy w nocy to przychodzi do nas. Ostatnio mi mówił "mama ale wiesz ze ja specjalnie osikam mój materac żeby z tobą spac?" :D ale na szczęście tego nie zrobil.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry